Універсальне енергозберігаюче зарядний пристрій IDAPT i1

Якщо для вас необхідно зарядний пристрій, за допомогою якого можна зарядити будь-який девайс, і яке при цьому не несе шкоди навколишньому середовищу, то IDAPT i1 – конкретно те, що необхідно. Завдяки змінному краю, IDAPT i1 може поміняти величезна кількість зарядних пристроїв.

У зарядці є як USB-порт, так і унікальний змінний край, за допомогою якого можна стрімко поміняти коннектори на потрібні. До зарядного пристрою підключаються телефони iPhone, BlackBerry, планшетники, ігрові консолі PSP і Nintendo DS, а також GPS-навігатори, цифрові камери і майже все інше.

Крім того, IDAPT продовжує випускати нові перехідники у міру виникнення нових пристроїв. В цілому i1 підходить для понад 4000 девайсів. Крім того, воно автоматом вимикається, як тільки приєднане пристрій стовідсотково зарядиться. Зарядка виготовлена з матеріалів, що переробляються, а при її виробництві не вживаються хім барвники.

Придбати зарядний пристрій IDAPT i1 можна на офіційній сторінці за 25 баксів, а маленький відеоогляд дивіться під катом.

Оставить комментарий