З проектором KLEXL діти можуть малювати на стінах і не бути покараними

Дуже часто, коли невеликим дітям потрапляють в руки олівці або фломастери, вони, керуючись натхненням, можуть перетворювати де завгодно і що завгодно. При цьому фантазія малюка йде набагато далі зошити або альбому, що додає головного болю батькам.

Цю проблему допоможе вирішити проектор KLEXL, який дасть дітям можливість перетворювати без обмежень, а батькам не доведеться витрачати часу на прибирання. KLEXL виконаний у вигляді інтерактивної рісующей машини. Проектор оснащений лінзами з автофокусом, які вказує зображення на стінці. Воно наноситься ручками, на кінці яких розташований світлодіод.

Рух світлодіодів відстежується інфрачервоною камерою, розташованою на базисної установці. На базі є коло, за допомогою якого можна поміняти кольору. Все, що необхідно зробити – доторкнутися до певного кольору кінчиком ручки, на зразок того, як пензлики вмочують в гаму.

І все було б здорово, якби не одне «але». KLEXL – це тільки концепт, перспективи впровадження якого залишаються туманними. Але є всі підстави покладати на те, що думка буде реалізована. Для початку хоча б в портативному вигляді. Тим більше, що розробки в цьому напрямі ведуться.

Оставить комментарий