Android-телефон Sharp IS03: камера на 9,6 Мп і дисплей як у iPhone 4

Екран Retina Display, яким можуть похвалитися телефон iPhone 4 і плеєр iPod Touch, є вагомим аргументом на користь товарів Apple. Вобщем, навряд чи хтось коливався в тому, що щось схоже незабаром може здатися і в аксесуарах під управлінням Android.

Не так давно компанія Sharp анонсувала IS03 – телефон з 3,5-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 960 x 640. Новинка базуватиметься на мікропроцесорі Snapdragon з тактовою частотою 1 ГГц. Крім того, в числі рис нового телефону згадується 9,6-мегапіксельна камера.

Об'єм оперативної пам'яті новинки складе 512 Мб. Що ж стосується місця для зберігання файлів, то воно забезпечується за рахунок карт пам'яті microSD ємністю до 32 Гб Інші характеристики включають в себе EVDO Rev.A, WiFi b / g і Блютуз 2.1 + EDR, а також інфрачервоний порт, GPS, TV та FM передавач.

Вага аксесуара прирівнюється 138 гр. Придбати IS03 можна буде в білосніжному, чорному або помаранчевому колірному виконанні. На жаль, поки що Sharp планує поставляти телефон тільки на японський ринок – там він надійде в продаж у мережі KDDI. Поки що незрозуміло, чи буде випускатися небудь схоже для європейських споживачів, але дуже хотілося б на це надії.

8 комментариев к записи “Android-телефон Sharp IS03: камера на 9,6 Мп і дисплей як у iPhone 4”

 • :

  Интересные посты – читаются на одном дыхании. Пишите больше. От души респектую.

 • :

  google…

  Google …

 • :

  maillot psg…

  The subject matter that your website deals with calls for loads of analysis.This sort of site often valuable for blog viewers,…

 • :

  maillot de foot…

  Great, thanks for sharing this blog.Thanks Again. Will read on……

 • :

  chaussure louboutin…

  ajoutant que la condition cardiaque dArafat Jaradat était bonne. La nouvelle recrue star du Paris SG est donc entrée en jeu pour la première fois en Ligue 1 à la 76e minute du match contre Marseille, avant que ce dernier ne rétorque dun coup de poing,…

 • :

  Oakley Sunglasses Replica…

  I would like to comprehend when you write this article is what kind of mood, why would you write this article, also written so good, is that I can study. I think I could record something like you….

 • :

  maillot de foot…

  かの妥協は絶えず発生します。その年の 2010 年春、コイル グ…

 • :

  Oakley Outlet…

  Android-телефон Sharp IS03: камера на 9,6 Мп і дисплей як у iPhone 4…

Оставить комментарий