Дата-сейф для захисту цифрових носіїв інформації від Sentry

Якщо раніше принципові дані зберігалися в картонному вигляді, то зараз все можна записати на флеш-накопичувачі, різні карти пам'яті, диски CD і DVD, жорсткі диски і т.д. Головний плюс цього в тому, що однією флешкою можна поміняти тонни паперу. Але також так легше захистити її від злодіїв або пожежі. Південноамериканський виробник сейфів Sentry розробив дата-сейф, основним призначенням якого є захист цифрових носіїв інформації.

Отже, Sentry OA3817 – це вогнестійкий і водостійкий сейф об'ємом 33,6 л. , В якому можна зберігати цифрові носії, цінні папери, офісну документацію, засоби і т.д. Його можна поставити як в будинок, так і в кабінет. Сейф витримає 2:00 впливу вогнем при зовнішній температурі до 1010 ° C і потім не пропустить воду при гасінні. Закрити його можна як на ключ, так і поставити код електричним замком. У електричного замка вдалий LCD-дисплей, він підтримує як користувацькі коди (чотирьох-восьмизначними комбінаціями цифр), так і майстер-код (вживається не тільки для відкриття, а й для програмування кодів замку).

Усередині сейф обладнаний висувними лотком і полицею, а також на дверях є кишеня, куди можна покласти ключі або документи. Конструкція передбачає можливість кріплення до підлоги і для цього в комплекті поставки є кріпильні матеріали. Купивши цю модель, клієнт вже може не хвилюватися за сейф в майбутньому – виробник пропонує безстрокову гарантію підміни сейфа в разі пожежі на новий.

Розміри Sentry OA3817 – 45х41×49 см., а важить він 61 кг. Придбати цей сейф можна в магазині SteelSafe.ru за вартістю 18 954 руб. Там же, за допомогою майстра підбору сейфів, можна відшукати й інші моделі для надійного захисту інформації на всіх носіях.

Магазин SteelSafe є спонсором OneGadget.ru

Оставить комментарий