Архивы за Серпень, 2012

P240 – перший кардрідер з підтримкою USB 3.0 від Pretec

Порти USB 3.0 стають все більш всераспространеннимі в сучасних моделях комп'ютерів. Беручи до уваги зростання популярності новітньої версії інтерфейсу передачі даних, виникнення пристроїв, споряджених портом USB 3.0, здається цілком прогнозованим. Читать далее »

Щупальце робота-восьминога вражає плавністю рухів

Італійські вчені закінчили першу частину проекту зі створення підводного пошукового бота у вигляді восьминога. Щупальце є першою коли-небудь зробленою кінцівкою «м'якого» бота, здатної міцно хапати предмети. Читать далее »

Стаціонарні телефони від Sharp: перевтілення класики

Чи необхідні нам стаціонарні телефони? Не виключено, що якщо це будуть пристрої на зразок JD-3C1CL і JD-3C1CL від Sharp, деякі з нас почнуть давати новим знайомим не тільки мобільний а й домашній номер. Читать далее »

Тонкі і потужні ноутбуки Samsung Chronos з'являться в Європі

Зараз, 1 вересня, компанія Самсунг випустить на європейський ринок нові ноутбуки лінійки Chronos. Вони стануть першими портативними комп'ютерами, в яких використана розробка ExpressСache. Читать далее »

7-дюймовий iPad готовий до виходу в продаж?

У Мережі з'явилися нові повідомлення про те, що на заводі в китайському містечку Шеньчжень, де робиться велика частина девайсів Apple, готують до виходу новітню модель планшетного комп'ютера iPad з діагоналлю 7 дюймів. Читать далее »

Очищувач повітря Twilight транслює зображення та відео з Інтернету

Проект Twilight, що відображає нові тенденції в промисловому дизайні і завзяття до об'єднання величезної кількості функцій в одному пристрої, є переможцем конкурсу Inova Award, заснованого Whirlpool. Читать далее »

Терабайтний SSD-диск від pureSilicon

Компанія pureSilicon показала на виставці CES 2009 серію власних SSD-дисків Nitro, обсяг яких становить 1 Тб. Новинки мають міцний і легкий корпус, зроблений з алюмінію і композитних матеріалів, і забезпечують швидкість передачі даних до 240 Мб / с при читанні і до 215 Мб / с в процесі запису. Читать далее »

HP запускає глобальний проект Moonshot

Компанія HP вчора оголосила про запуск програмки Project Moonshot, націленої на створення більш дієвих серверних рішень для компаній і споживачів. І першою новинкою в рамках програмки стане серверна платформа HP Redstone Server Development Platform. Читать далее »

Yoostar – як стати зіркою

Напевно, багато хто хоч раз в житті, але представляли себе зіркою кіноекрану. Але що робити, якщо доля вирішила все зовсім по-іншому і реалізовувати себе доводиться не в якості актора, а в інший, більш «приземленою», професії? Читать далее »

Концепт вікон автомобіля з доповненої реальністю

На спрямованої на певну тематику виставці в Брюсселі компанія Тойота показала концепт «Вікно в світ» (Window to the World). Природно, втілення його очевидно справа майбутнього, і на шляху до цього ще багато перешкод, але думка цікава. Читать далее »