Архивы за Липень, 2012

«Яблучні» годинник з старого Apple TV

Багато хто погодиться з тим, що значущим (якщо не основним) перевагою товарів від Apple є дизайн. Напевно, конкретно це і надихає якихось творчих натур до того, щоб використовувати корпусу відпрацьованих своє «Яблоковим» гаджетів для створення нових пристосувань. Читать далее »

Друге покоління іграшок Android Toys виходить в березні

Компанія Гугл готується до випуску другого покоління вінілових фігурок стилізованих ботів Android Toys. Творцем першої серії був Ендрю Белл, а 2-е покоління роблять сходу три дизайнери. Читать далее »

Конкурс від TechnoCrash.ru – розбий старий телефон і виграй iPhone 4!

Зараз представляємо для вас конкурс від першої проф лабораторії краш-тестів мобільних пристроїв TechnoCrash.ru. Вони займаються тестуванням і незалежною оцінкою мобільних телефонів і влаштовують конкурс на самий унікальний краш-тест від глядачів. Читать далее »

Транспорт «Apple Car», керований за допомогою iPhone

Свідченням популярності продукції Apple є величезна кількість неабияких дизайнерських розробок, так чи інакше пов'язаних з нею. До числа таких можна віднести Apple Car – концепт транспортного засобу, управління яким здійснюється за допомогою iPhone. Читать далее »

17-кнопкова миша Razer Naga

Може бути, це все через що проходить в Німеччині Gamescom, але в ці дні все частіше можна почути анонси від компаній, чия мотивована аудиторія – гравці. Читать далее »

Стріляє електрошокер «Мальвіна» вражає на відстані 4,5 метрів

Зараз пишу про незвичайний для нашого блогу девайс. Стане в нагоді він до цього всього дівчатам, які бажають мати можливість захиститися від маніяків. Читать далее »

ViewSonic покаже два планшетних ПК

Компанія ViewSonic збирається показати два планшетника на виставці IFA 2010. Захід пройде з 3 по 8 вересня цього року в Берліні.

7-дюймовий ViewSonic ViewPad буде працювати під управлінням операційної системи Android. Читать далее »

sWaP NOVA – смартфон-брелок

Телефон sWaP NOVA, в перший раз анонсований в квітні поточного року, повинен здатися в продажу в Англії в жовтні поточного року.

Відмінною особливістю цього пристрою є його розміри 68,5 х38х16, 2 мм при вазі 43 грами, тобто девайс можна просто використовувати як брелока для зв'язки ключів, при цьому він з повним правом претендує на звання самого маленького телефону в світі. Читать далее »

Планшетник для дітей

Якщо у вас є дітки, то ви напевно розумієте, як стрімко і просто вони знаходять спільну мову з сучасною технікою. А вже якщо вашій дитині в руки потрапляв планшетний комп'ютер, то ця новина точно для вас сподобається. Читать далее »

sOccket ball – футбольний м'яч і портативний генератор

Чи думали ви над тим, що ми живемо в світі, в якому необхідно зберігати стільки енергії, скільки може бути, а дітки нерідко витрачають свою енергію просто так? Читать далее »