Техноблог - ROCKETWARE http://rocketware.com.ua Новини техніки та технологій Mon, 30 Jul 2012 20:30:17 +0000 en hourly 1 http://wordpress.org/?v=3.3.2 «Яблучні» годинник з старого Apple TV http://rocketware.com.ua/?p=519 http://rocketware.com.ua/?p=519#comments Mon, 30 Jul 2012 20:30:17 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=519 Багато хто погодиться з тим, що значущим (якщо не основним) перевагою товарів від Apple є дизайн. Напевно, конкретно це і надихає якихось творчих натур до того, щоб використовувати корпусу відпрацьованих своє «Яблоковим» гаджетів для створення нових пристосувань. До числа таких людей належить і дизайнер Даніель Курт (Daniel Kurth), «перекваліфікувався» старий мультимедійний програвач Apple TV в миловидні годинник Recycled Apple TV 1 Nixie Clock.

Новинка заманює увагу тим, що нові технології і футуристичний дизайн в ній уживаються з ретро-науковими елементами – газорозрядними індикаторами типу «Nixie tube», які виконують роль циферблата. У підсумку виходить дуже унікальний і, в той же час, що радує око симбіоз старенького і нового – схожа новинка цілком може припасти до смаку як гику, так і яблокофілу.

Для того, щоб помістити багатофункціональні складові і виводити дані на циферблат, творцеві цієї розробки довелося прибрати акрилову верхню панель. Досить незвичним рішенням здається впровадження зміцненого силового кабелю в якості кріплення, що дозволяє повісити годинник на стінку. Ще один позитивний момент полягає в тому, що годинник Nixie Clock – це продукт ручної збірки.

Новинка, безумовно, є гарним прикладом тенденції до повторного використання обладнання. Більш детальну інформацію про новинку можна отримати на веб-сайті Даніеля Курта.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=519 0
Друге покоління іграшок Android Toys виходить в березні http://rocketware.com.ua/?p=163 http://rocketware.com.ua/?p=163#comments Mon, 30 Jul 2012 19:25:37 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=163 Компанія Гугл готується до випуску другого покоління вінілових фігурок стилізованих ботів Android Toys. Творцем першої серії був Ендрю Белл, а 2-е покоління роблять сходу три дизайнери.

Унікальність тридюймових фігурок визначається співвідношенням. Зрозуміло, що для Hexcode воно складе 2 до 16, для Cupcake – 1 до 16, і для Greeneon – 2 до 16. Іншими словами, Cupcake в два рази більше рідкісна іграшка, ніж Hexcode або Greeneon.

Зрозуміло, що в другому поколінні іграшок буде 12 фігурок. Вони будуть продаватися у закритих коробках без певних позначень, а тому клієнт з'ясує, який бот йому дістався тільки тоді, коли відкриє коробку.

Іграшки можна буде замовити в магазині Dead Zebra на початку березня, а їхня ціна складе 7,5 баксів – як і ботів попереднього покоління.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=163 0
Конкурс від TechnoCrash.ru – розбий старий телефон і виграй iPhone 4! http://rocketware.com.ua/?p=214 http://rocketware.com.ua/?p=214#comments Mon, 30 Jul 2012 18:20:57 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=214 Зараз представляємо для вас конкурс від першої проф лабораторії краш-тестів мобільних пристроїв TechnoCrash.ru. Вони займаються тестуванням і незалежною оцінкою мобільних телефонів і влаштовують конкурс на самий унікальний краш-тест від глядачів. Брати участь можуть всі, а виграти можна iPhone 4.

Що потрібно? Для ролі потрібно яких-небудь незвичайним методом протестувати або просто «вбити» телефон (не принципово який) і зняти цю справу на відео. Потім викладайте на YouTube і посилання на це відео надсилайте організаторам. Що конкретно будете робити з телефоном обмежена тільки вашою креативністю – можна згодувати телефон крокодилу, скинути його з Тадж-Махала або втопити в сірчаної кислоти. З думках, які приходять мені в голову – передавити його трамваєм, смажити в тесті в духовці, замурувати в стінку.

Більш ретельно з критеріями конкурсу можна ознайомитися тут. Також TecnoCrash.ru викладає ролики учасників у себе на веб-сайті – зможете подивитися їх, щоб надихнутися або оцінити конкуренцію. Також необхідно сказати, що конкурс проводиться з 10 листопада до 25 грудня. Планується, що далі буде продовження конкурсу і в якості призу також будуть кращі моделі телефонів.

На даний момент в конкурсі бере участь всього 7 відеороликів, велика частина з яких досить «слабкі». Шанси виграти досить значні, тим більше, що для ролі не потрібно брати якийсь накручений телефон – досить телефону рублів за 500. 500 рублів проти iPhone 4 за 30 тис. Загалом, якщо у вас є вдома старий непотрібних телефон, то розбийте його і зніміть на відео – ви не тільки отримаєте насолоду від процесу, а й може бути виграєте iPhone 4!

Замітка: Чим хороші віртуальні азартні ігри, так це доступністю. Жодне казино не дозволить своїм відвідувачам зіграти безкоштовно на одній з слот-машин. Все це прекрасно знають. Але не всі обізнані, що безкоштовно знайти гру ігрові автомати і грати онлайн – це цілком реально. І навіть без реєстрації на сайті! Для цього не потрібні спеціальні програми або гроші. Просто зайдіть на сайт і виберіть вподобану вам гру в нашому ігровому залі.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=214 0
Транспорт «Apple Car», керований за допомогою iPhone http://rocketware.com.ua/?p=443 http://rocketware.com.ua/?p=443#comments Mon, 30 Jul 2012 17:02:40 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=443 Свідченням популярності продукції Apple є величезна кількість неабияких дизайнерських розробок, так чи інакше пов'язаних з нею. До числа таких можна віднести Apple Car – концепт транспортного засобу, управління яким здійснюється за допомогою iPhone. Творець ідеї, дизайнер Gabor Baranyai, задумував Apple Car як авто для 1-го людини, призначене для жвавого переміщення в межах містечка, по місцевості величезних промислових компаній, аеропортів або виставкових центрів.

Рух Apple Car здійснюється за рахунок маленьких коліс, приблизно таких же, як в Honda UX-3, але в більшій кількості і стилізованих під гусениці. Завдяки цьому технічному рішенню, а також малогабаритним розмірами, Apple Car представляє собою досить маневрене транспортний засіб, який, до того ж, просто паркувати.

Корпус авто буде виготовлений із пластику-світлодіоди, які розташовуються за вітровим склом і роблять функцію фар, можна розташувати в іншому порядку або поміняти. Поповнення ресурсу акумулятора, який знаходиться в нижній частині авто, здійснюється за допомогою адаптера або засобом індукційної зарядки. Крім того, на корпус Apple Car можна буде встановити сонячні батареї.

Як уже згадувалося, рух Apple Car буде контролюватися за допомогою сенсорного екрану вашого iPhone. Дані, потрібні для навігації, також будуть відображатися на iPhone або проектуватися на вітрове скло. Так як корпус авто виконаний у формі куба, його грані можна використовувати для розміщення реклами.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=443 0
17-кнопкова миша Razer Naga http://rocketware.com.ua/?p=12 http://rocketware.com.ua/?p=12#comments Mon, 30 Jul 2012 17:00:02 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=12 Може бути, це все через що проходить в Німеччині Gamescom, але в ці дні все частіше можна почути анонси від компаній, чия мотивована аудиторія – гравці. Слідом за кермом від Logitech була анонсована нова миша від компанії Razer.

1-е, що кидається в очі, це додаткові кнопки з лівого боку миші. Razer Naga озброєна 12-ю цифровими клавішами. Основне їх призначення, за словами розробників, полягає в тому, щоб полегшити управління персонажами в MMO іграх, і особливо – в World of Warcraft. Для виконання інших завдань кнопках завжди можна призначити будь діяння або макроси (якщо додаток це дозволяє).

Для того, щоб впровадження додаткових кнопок було комфортним, миша має особливі програмні розширення, іменовані аддонами. Практично ці програмки додають нові елементи інтерфейсу в гру.

В іншому ж це стандартна миша від Razer, що значить USB підключення до ПК, 5600dpi і час відгуку в 1мс. Вартість також має повеселити любителів ігор. Новинка вийде у продаж з цінником $ 80. Єдина сумна новина – компанія не оголосила дату випуску продукту на ринок, обмежившись жадібним «скоро».

А поки «скоро» не прийшло, ви зможете подивитися фото новинки або перейти на її сторінку, де є кілька відео з інструкціями та описом.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=12 0
Стріляє електрошокер «Мальвіна» вражає на відстані 4,5 метрів http://rocketware.com.ua/?p=431 http://rocketware.com.ua/?p=431#comments Mon, 30 Jul 2012 15:53:32 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=431 Зараз пишу про незвичайний для нашого блогу девайс. Стане в нагоді він до цього всього дівчатам, які бажають мати можливість захиститися від маніяків. Це стріляє електрошокер моделі «Мальвіна-200-А».

Такою електрошокер виглядає як звичайний парасольку, бо зайвої уваги до для себе не приверне, але зате захистить в будь-яку погоду. Він може вистрілювати на відстань до 4,5 метрів. А потім їм можна скористатися як повсякденним електрошокером, тобто контактно. Потужність шоку 3 Вт, той, хто його отримає, відійде приблизно через 10 хвилин. Використовувати електрошокер можна проти сп'янілих, гвалтівників, собак і т.д.

Довжина пристрою – 20 см, поперечник – 3 см, а важить всього 250 гр, так що тримати його в руках комфортно. Мати такий електрошокер при для себе може кожен старше 18 років, ніяка ліцензія не потрібна. У комплекті поставки дається 3 картриджа (тобто на 3 постріли), а якщо завершаться, то є можливість докупити окремо.

Електрошокер «Мальвіна-200-А» продається в інтернет-магазині Shoker.ru і коштує 7900 руб. Поставити питання або замовити його або інші електрошокери можна також за телефоном 8-800-100-62-78 (дзвінок безкоштовний по Росії) або у консультанта онлайн.

Магазин електрошоків Shoker.ru є спонсором OneGadget.ru і оплатив розміщення цієї статті.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=431 0
ViewSonic покаже два планшетних ПК http://rocketware.com.ua/?p=128 http://rocketware.com.ua/?p=128#comments Mon, 30 Jul 2012 14:48:52 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=128 Компанія ViewSonic збирається показати два планшетника на виставці IFA 2010. Захід пройде з 3 по 8 вересня цього року в Берліні.

7-дюймовий ViewSonic ViewPad буде працювати під управлінням операційної системи Android. Комп'ютер забезпечений 2-ма камерами: одна призначена для зйомки, інша – для відеодзвінків. Підключення до мережі здійснюється за допомогою Wi-Fi-модуля і 3G-модема.

Крім того, «пігулка» має GPS-модуль, Блютуз, акселерометр, слоти USB і microSD, а також доступ до магазину додатків. Поки правда незрозуміло, до якого, можливо – до Android Market. Виробник заявляє, що на вибір користувача будуть представлені тисячі додатків. Ціна 7-дюймової моделі складе 478 баксів.

Про 10-дюймової моделі зрозуміло істотно менше. Вона буде працювати під управлінням 2-ух операційних систем – Android і, можливо, Windows Embedded Compact 7. Вартість – 637 баксів. Обидві моделі надійдуть у продаж на початку листопада.

Спонсор цього поста: Веб-майстри замовити статтю для веб-сайту і отримати високоякісний, унікальний контент.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=128 0
sWaP NOVA – смартфон-брелок http://rocketware.com.ua/?p=109 http://rocketware.com.ua/?p=109#comments Mon, 30 Jul 2012 13:43:13 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=109 Телефон sWaP NOVA, в перший раз анонсований в квітні поточного року, повинен здатися в продажу в Англії в жовтні поточного року.

Відмінною особливістю цього пристрою є його розміри 68,5 х38х16, 2 мм при вазі 43 грами, тобто девайс можна просто використовувати як брелока для зв'язки ключів, при цьому він з повним правом претендує на звання самого маленького телефону в світі.

Незважаючи на габарити, sWaP NOVA має повністю сучасні властивості: інтегрований справжній веб-браузер, MP3-плеєр, FM-приймач, підтримка Блютуз, можливість роботи в 4 спектрах GSM, наявність слота для карт пам'яті microSD, а також USB-інтерфейс для зв'язку з компом і зарядки акумулятора.

Очікується, що буденний міні-смартфон sWaP NOVA обійдеться в 200 британських фунтів, тоді як, набуваючи Special Edition, доведеться розлучитися з 300 фунтами.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=109 0
Планшетник для дітей http://rocketware.com.ua/?p=362 http://rocketware.com.ua/?p=362#comments Mon, 30 Jul 2012 12:38:33 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=362 Якщо у вас є дітки, то ви напевно розумієте, як стрімко і просто вони знаходять спільну мову з сучасною технікою. А вже якщо вашій дитині в руки потрапляв планшетний комп'ютер, то ця новина точно для вас сподобається. Компанія VTech, популярна власною продукцією для малюків, незабаром випустить у продаж відповідний планшетник.

Іменується новинка InnoPad і розрахована вона на малюків від 4 до 9 років. Для управління іграми передбачені 5-дюймовий сенсорний екран і датчик нахилу. Самі ж ігри можна буде завантажувати в планшетник з ігрових картриджів.

Щоб створювати менше шуму, малюки можуть грати в навушниках, для яких передбачено відповідний роз'єм. Також є можливість збільшити пам'ять пристрою за допомогою карт SD. А от порт USB очевидно може вживатися не тільки для підзарядки акумулятора.

У продажу новинка повинна здатися з цінником в $ 79.99, а ігри для цього планшетника коштуватимуть по $ 24.99. Чекати новинку стоїть на офіційному веб-сайті.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=362 0
sOccket ball – футбольний м'яч і портативний генератор http://rocketware.com.ua/?p=95 http://rocketware.com.ua/?p=95#comments Mon, 30 Jul 2012 11:31:04 +0000 admin http://rocketware.com.ua/?p=95 Чи думали ви над тим, що ми живемо в світі, в якому необхідно зберігати стільки енергії, скільки може бути, а дітки нерідко витрачають свою енергію просто так? Це не давало спокою англійським вченим, що представив макет футбольного м'яча, який відразу є портативним генератором.

Усередині м'яча розміщена система з котушок індуктивності на зразок тих, які є в ліхтариках, заряджатимуться від струсу. Інтенсивно поштовхати м'ячик хвилин 15, накопиченої енергії буде досить, щоб живити світлодіод протягом 3-х годин.

Розробка схожа на ту, яка вживається водяним насосом Playpump, сконструйованим однією з південноафриканських компаній. Ця конструкція працює на зразок насосів, які отримують енергію від вітряків. Єдина відмінність – енергію йому дають дітки, генеруючи її за допомогою каруселі, на якій катаються.

Єдиний недолік м'яча sOccket ball – це те, що він дитячий. На вигляд і за відчуттями він нічим не відрізняється від буденного футбольного м'яча, але не розрахований на сильні удари і не підходить для дорослих футболістів. Більше інформації можна з'ясувати на веб-сайті, присвяченому проекту.

]]>
http://rocketware.com.ua/?feed=rss2&p=95 0