Архивы рубрики ‘Fujitsu’

Кольорові електронні книги

І знову ми повертаємося до теми електричних книжок. Компанія Fujitsu анонсувала вихід своєї читалки електричних книжок під заголовком FLEPia. З першого погляду новина може здатися не примітної, але це тільки до того, як ви дізнаєтеся технічні властивості девайса. Читать далее »

Потужні ноутбуки Celsius H910 і H710 від Fujitsu

Компанія Fujitsu представила два нових ноутбука модельного ряду Celsius. За заявою виробника, це перший ноутбуки, потужність яких порівнянна з потужністю більш продуктивних десктопів. Читать далее »

Fujitsu Loox F-07C – смартфон з Symbian і Windows 7

Незвичайний телефон готує до випуску компанія Fujitsu. Девайс, що отримав назву Loox F-07C, захоплюючий тим, що може працювати під управлінням 2-ух операційних систем: Windows 7 і Симбіан, і облаштований 2-мя мікропроцесорами – Intel Atom (для пуску Windows) і ARM (для роботи з Симбіан) . Читать далее »

Концепт гнучкого лептопа Flexbook

Китайський дизайнер Хаочун Хуань представив концепт гнучкого лептопа Flexbook, який отримав заслугу кожного року конкурсу, проведеного компанією Fujitsu. Читать далее »

Читалка від Bridgestone

І знову я повертаюся до теми читалок електричних книжок. Зовсім не так давно була анонсована кольорова читалка FLEPia від Fujitsu і ось у неї вже з'явився суперник. Читать далее »

Додаткові 6:00 життя ноутбука

Для тих, хто в девайсах цінує перш за все час автономної роботи, популярна компанія PowerTraveller зараз випустила в продаж нову портативну батарею із серії Primate Power. Читать далее »

Плюшевий ведмедик Fujitsu – ще одна іграшка майбутнього

Плюшевий ведмедик завжди був однією з найбільш коханих дитячих іграшок. Іграшка так популярна, що про пригоди плюшевих ведмедиків написані сотки дитячих книжок і пісень, а також знято величезну кількість мультів. Читать далее »