Архивы рубрики ‘Android’

Друге покоління іграшок Android Toys виходить в березні

Компанія Гугл готується до випуску другого покоління вінілових фігурок стилізованих ботів Android Toys. Творцем першої серії був Ендрю Белл, а 2-е покоління роблять сходу три дизайнери. Читать далее »

ViewSonic покаже два планшетних ПК

Компанія ViewSonic збирається показати два планшетника на виставці IFA 2010. Захід пройде з 3 по 8 вересня цього року в Берліні.

7-дюймовий ViewSonic ViewPad буде працювати під управлінням операційної системи Android. Читать далее »

Два бюджетних планшетника від Kogan

Як і передбачали фахівці, планшетний комп'ютер Amazon Kindle Fire (собівартість якого, до речі, на 5 баксів більше ціни) віддав новий поштовх розвитку ринку планшетних комп'ютерів нижньої цінової категорії. Читать далее »

Два бюджетних планшетника від Epesitec

Південноамериканська компанія Epesitec анонсувала два планшетних комп'ютера нижньої цінової категорії – E515 і Е516. Вони працюють під управлінням операційної системи Android 2.3. Читать далее »

Магазин одягу Next випустив власний планшетник

Англійська торгова мережа Next, що спеціалізується на одягу, вирішила не відставати від сучасних тенденцій і представила 10-дюймовий планшетний комп'ютер. «Пігулка» працює під управлінням операційної системи Android. Читать далее »

Перший планшетний комп'ютер з процесором Kal-El

Компанія ZTE представила першу призначений для споживчого ринку планшетний комп'ютер на базі нового чотирьохядерного мікропроцесора NVIDIA Tegra 3 (Kal-El). Читать далее »

enTourage eDGe: нетбук і читалка

Зовсім не так давно ми відали про новий продукт від компанії enTourage, який тоді позиціонувався як читалка електричних книжок з 2-ма екранами. Мабуть, виробник вирішив трохи змінити рекламну політику щодо цього девайса, так як зараз вигадав йому нове заголовок – дуалбук. Читать далее »

Android-смартфони Dell Thunder, Smoke і Flash

Зрозуміло, маркетинг компанії Dell не в останню чергу залежить від просочується інформації про майбутні новинки, і зараз ми поговоримо про 3-х таких моделях: Dell Thunder, Dell Smoke і Dell Flash. Читать далее »