Архивы рубрики ‘apple’

«Яблучні» годинник з старого Apple TV

Багато хто погодиться з тим, що значущим (якщо не основним) перевагою товарів від Apple є дизайн. Напевно, конкретно це і надихає якихось творчих натур до того, щоб використовувати корпусу відпрацьованих своє «Яблоковим» гаджетів для створення нових пристосувань. Читать далее »

Транспорт «Apple Car», керований за допомогою iPhone

Свідченням популярності продукції Apple є величезна кількість неабияких дизайнерських розробок, так чи інакше пов'язаних з нею. До числа таких можна віднести Apple Car – концепт транспортного засобу, управління яким здійснюється за допомогою iPhone. Читать далее »

Spy Tank – оригінальна іграшка для яблокофілов

Іграшкові дрони, а також моделі автомобілів і вертольотів, керовані за допомогою телефонів і схожих їм девайсів – далеко не новина в світі сучасних технологій. Читать далее »

Компанія Apple представила два нових субноутбука

На проведеному вчора в Купертіно заході Back to the Mac компанія Apple в особі Стіва Джобса представила новітню лінійку субноутбуків MacBook Air.

Як говориться в прес-релізі Apple, 13,3 і 11,6-дюймові компи стануть першими ноутбуками наступного покоління, в яких механічні жорсткі диски та оптичні приводи будуть змінені інтернет-сервісами та твердотільними флеш-накопичувачами. Читать далее »