Архивы рубрики ‘Різне’

17-кнопкова миша Razer Naga

Може бути, це все через що проходить в Німеччині Gamescom, але в ці дні все частіше можна почути анонси від компаній, чия мотивована аудиторія – гравці. Читать далее »

Стріляє електрошокер «Мальвіна» вражає на відстані 4,5 метрів

Зараз пишу про незвичайний для нашого блогу девайс. Стане в нагоді він до цього всього дівчатам, які бажають мати можливість захиститися від маніяків. Читать далее »

sWaP NOVA – смартфон-брелок

Телефон sWaP NOVA, в перший раз анонсований в квітні поточного року, повинен здатися в продажу в Англії в жовтні поточного року.

Відмінною особливістю цього пристрою є його розміри 68,5 х38х16, 2 мм при вазі 43 грами, тобто девайс можна просто використовувати як брелока для зв'язки ключів, при цьому він з повним правом претендує на звання самого маленького телефону в світі. Читать далее »

Планшетник для дітей

Якщо у вас є дітки, то ви напевно розумієте, як стрімко і просто вони знаходять спільну мову з сучасною технікою. А вже якщо вашій дитині в руки потрапляв планшетний комп'ютер, то ця новина точно для вас сподобається. Читать далее »

sOccket ball – футбольний м'яч і портативний генератор

Чи думали ви над тим, що ми живемо в світі, в якому необхідно зберігати стільки енергії, скільки може бути, а дітки нерідко витрачають свою енергію просто так? Читать далее »

Читалка від Samsung в Кореї

Ринок читалок електричних книжок виростає як на дріжджах і конкурентна боротьба все набирає обертів. Свої читалки випускають багато великі гравці ринку високих технологій, і ось до них додався ще один гігант. Читать далее »

З проектором KLEXL діти можуть малювати на стінах і не бути покараними

Дуже часто, коли невеликим дітям потрапляють в руки олівці або фломастери, вони, керуючись натхненням, можуть перетворювати де завгодно і що завгодно. При цьому фантазія малюка йде набагато далі зошити або альбому, що додає головного болю батькам. Читать далее »

Scan Toaster – принтер для тостів

Любителям унікальних побутових кухонних пристроїв напевно припаде до душі такий девайс, як Scan Toaster.

Цей пристрій є не тільки першим тостером, здатним «друкувати» різні зображення на шматках смаженого хліба, але ще і першим тостером з можливістю доступу в мережу Інтернет. Читать далее »

На OneGadget.ru вже 3000 статей!

У нас, творців блога «Нові девайси кожен день» є привід для радості – кількість розміщених статей на нашому проекті переступило позначку в 3000! Покладаємо надії, що це задоволене подія і для вас, читачів найкращого блогу про девайси в Рунета! Читать далее »

Дата-сейф для захисту цифрових носіїв інформації від Sentry

Якщо раніше принципові дані зберігалися в картонному вигляді, то зараз все можна записати на флеш-накопичувачі, різні карти пам'яті, диски CD і DVD, жорсткі диски і т.д. Читать далее »