Архивы рубрики ‘Lenovo’

Spacebook – повна протилежність нетбука

Маловідома компанія з Аляски під заголовком gScreen збирається випустити ноутбук в новенькому форм-факторі. А точніше, ноутбук з подвійним екраном. І на цей раз мова йде не про додаткове 10-дюймовому екранчику, як у Lenovo W700, а про сьогодення другому екрані. Читать далее »

Перші картрідер з підтримкою SDXC з'являться в січні

Час іде, вимоги до доступної пам'яті девайсів виростають, а самі всераспространенние формати карт поки тільки дражняться новими розробками, але не виникають на полицях магазинів. Читать далее »

iBooknet.ru – ремонт ноутбуків в Москві

Зараз ми користуємося комп'ютерами (а частіше за все це ноутбуки) постійно і навіть один день без здатності зайти в веб або подивитися кінофільм з коханого ноута може виявитися для когось катастрофою. Читать далее »

«Протиугінна» система Intel для ноутбуків

Чим більш комфортними та портативними стають девайси, тим більше питань викликає їх захист від крадіжки. Погодьтеся, що нетбук або планшетник вкрадуть швидше, ніж масивний системний блок або старий ноутбук вагою в десяток кілограм. Читать далее »

Миша і ноутбук в стилі стімпанк

Дизайнерське бюро Річарда Негі Datamancer початок прийом замовлень на ноутбук в стилі стімпанк. Він створений на базі ноутбука HP ZT1000, але в майбутньому стімпанк-лептопи Datamancer будуть створюватися на базі лептопів Lenovo. Читать далее »