Изображение Moto E5 позволяет оценить дизайн грядущего смартфона

В інтернеті засвітився рендер підготовлюваного до випуску смартфона Moto E5. Це зображення дозволяє оцінити дизайн пристрою.

Судячи по рендеру, смартфон Moto E5 отримав дисплей з традиційним співвідношенням сторін 16:9. На досить великій нижній грані під дисплеєм нанесений логотип motorola, апаратної або ємнісний кнопки Home, а також сканера відбитків пальців під дисплеєм немає. Нагадаємо, в попередній моделі Moto E4 під екраном розміщувалася ємнісна кнопка з вбудованим сканером відбитків пальців. У моделі 2018 року, судячи з усього, сканер відбитків пальців переміщений на задню панель, вона розміщений під модулем камери. Сама камера на задній панелі є одиночної. Камера на лицьовій панелі доповнено LED спалахом. Судячи з усього, пристрій виконаний у металевому корпусі і оснащений портом microUSB. Технічні характеристики апарату не повідомляються.

Смартфон попереднього покоління Moto E4 був представлений в червні 2017 року. Логічно припустити, що модель Moto E5 також буде представлена у другому кварталі нинішнього року. Також не можна виключати, що одночасно відбудеться презентація та версії Moto E5 Plus.

Джерело: gizmochina