Найчастіше, при вході в Windows (за замовчуванням) використовується російська розкладка клавіатури, але зазвичай ім’я і пароль користувачів набираються в англійській розкладці. Користувачам таких комп’ютерів перед кожним набором пароля доводиться перемикати розкладку з російської на англійську (Alt+Shift).

Щоб це спростити, можна відразу змінити розкладку клавіатури при вході в Windows на англійську. Для цього переходимо в Панель управління -> Годинник, мова та регіон ->Мова. Перевірте, чи є в списку мов російська та Англійська. З допомогою кнопки перемістіть англійська мова вгору списку.

Потім натисніть на кнопку «Додаткові параметри». Щоб використовувати російський інтерфейс Windows, в списку «Перевизначення мови інтерфейсу» виберіть Російську. Якщо ви хочете змінити мову управління самої ОС на англійську, залиште рекомендоване значення.

Натисніть на посилання: Застосувати мовні параметри до екрану вітання, системних облікових записів і нові облікових записів користувачів.

У вікні, натисніть кнопку: Копіювати параметри.

У вікні параметри екрану і облікових записів користувачів, поставте галочки:

Поточні параметри копіювати в:

  • Екран привітання та системні облікові записи
  • Нові облікові записи користувачів.

Застосуйте зміни і перезавантажте Windows.

Якщо у Вас Windows 7 або більш рання система, для зміни розкладки за замовчуванням (на екрані входу в Windows) користуються модифікацією реєстру. Для цього, в гілці HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload слід створити/змінити два параметра REG_SZ

  • 1 – зі значенням 00000409 (англійська мова)
  • 2 — зі значенням 00000419 (російська мова)

Однак у Windows 8/8.1/10 це не спрацює — за замовчуванням в цих ОС мовні налаштування користувача застосовуються до параметрів мови екрану входу в Windows.

Щоб це вимкнути, треба включити групову політику Disallow copying of user input methods to the system account for sign-in в розділі Computer configuration -> Administrative Templates ->System ->Locale Services.

За допомогою такого способу та розповсюдження ключів реєстру (див. вище) на комп’ютери користувачів за допомогою GPP, можна на всіх комп’ютерах домену для екранів входу в систему встановити єдиний мову введення.

У Windows Server Core змінити тип розкладки (за замовчуванням) на англійську можна такою командою:

Set-WinDefaultInputMethodOverride «0409:00000409»