Оператор мобільного зв’язку lifecell повідомив про закриття декількох тарифних планів для абонентів передплаченого зв’язку. Кажучи конкретніше, з 15 лютого припиняють дію тарифи «Свобода» S, M, L (нижче їх умови).

Як зазвичай, абоненти застарілих тарифних планів, які припиняють своє дії, які автоматично переводяться на актуальні нові пропозиції. В даному випадку це тарифи Абсолютна Свобода S, 3G+ Свобода і Абсолютна Свобода L, які пропонують більший обсяг послуг при трохи більш високою щомісячної абонентському платі. Якщо бути точним, підвищення становитиме 25 грн у порівнянні з застарілими пропозиціями.

Що ж стосується обсягу послуг, тариф Абсолютна Свобода S пропонує 2 ГБ інтернету, 5 ГБ відеотрафіку і 750 хвилин на всі номери, 3G+ Свобода – 10 ГБ інтернету і 750 хв на всі номери, а Абсолютна Свобода L – 10 ГБ інтернету і 10 ГБ відеотрафіку.

Крім того, в період з 08.02.2018 за 31.03.2018 включно абонентам тарифних планів 3G+ Свобода, Свобода і Супер Свобода надається можливість без додаткової оплати змінити тарифний план на будь-який інший доступний для підключення.

Джерело: lifecell