27.06.2017 Україна стала жертвою масової кібер-атакою, і тисячі комп’ютерів побачили вікно з вимаганням заплатить 300 доларів США, щоб комп’ютер розблокували.

У даній статті ми розповімо як знайти зашифровані і по можливості вцілілі дані або до кого можна звернутися, щоб їх знайти після зараження вірусом Petya.A.

Вірус Petya.A приховує системний диск, на якому встановлена ОС і всі дані, що на ньому є або зберігаються, але можуть бути приховані, зашифровані або видалені.

Щоб видалити вірус від 27.06.2017 (Petya. A) якщо він вже вимагає гроші за розшифровку даних, необхідно завантажити комп’ютер з спеціальної реанімаційної флешки або диску і запустити спеціальною утилітою «скандиск» перевірку прихованого диска (якщо ви це робити не вмієте, то потрібно звернутися до фахівця).

Після перевірки, доступ до диску буде відкрито, але всі файли будуть в хаотичному порядку, потрібну для збереження інформацію потрібно буде шукати за допомогою провідника та копіювання на інший диск.

Після того як Ви знайшли дані та скопіювали на диск, можна перевстановити ОС з повним форматуванням пошкодженого вірусом диска.

Після установки ОС, необхідно встановити надійний антивірус. І запустити повну перевірку всіх дисків.

Які дані є шанс знайти?

Даний тип вірусу зачіпає всі диски без винятку. Системний диск — руйнуючи файлову структуру і приховує. От як раз ці дані можливо знайти!

Дані з інших дисків шифруються за аналогією з вірусом wannacry, кодуючи файли, приховуючи під тимчасові папки. На жаль підібрати типи кодувань поки що не вдається!

Реально, що нам вдалося знайти:

— документи системного диска (на якому стояла ОС);

— резервні копії медок;

— базу 1с.

Також ми рекомендуємо звернутися до нас за допомогою і викликати спеціаліста, який зможе знайти втрачені дані після кібер атаки 27 червня 2017, вартість роботи з перевстановлення ОС і установкою пробної антивірусного захисту на один місяць, викликати майстра можна через сайт www.install.co.ua або за телефоном +38(050)601-21-81; +38(093)68-22-898; +38(098)68-22-898.

Також ми при можливості підготуємо більш повну статтю, як знайти файли після вірусу Петя.А , підписуйте на наш блог і в соц мережі.

facebook
google+
instagram
vk.com

Нарешті з’явився інструмент з допомогою якого можна спробувати дешифрувати зашифровані дані вірусом «Петя А», «WannaCry», «GoldenEye» і детальніше читайте в нашій статті: «Випущений інструмент дешифрування програм-вимагачів вірусів Petya.A і WannaCry!«