У Windows 10 не передбачена можливість включати обліковий запис «Гість» ні через панель управління, ні через «Параметри» комп’ютера.
Але якщо раптом у вас це вийшло, гостьова обліковий запис не буде відображатися на екрані входу в систему. Але немає безвихідних положень – дивіться, як це можна зробити.

Включення і вхід в обліковий запис «Гість» в Windows 10
1.Від імені адміністратора відкрийте командний рядок, використовуючи поєднання клавіш Windows + X. У меню, виберіть пункт «Командний рядок (адміністратор)».

2. Введіть команду (net user гість /active:yes) і натисніть Enter
net user гость /active:yes

Введите следующую команду и нажмите EnterВведите следующую команду и нажмите Enter

3. Але це ще не дасть доступ до гостьової облікового запису т. до. вона не буде відображатися на екрані входу. Але сам користувач буде видно в меню «Пуск», при натисканні на імені поточного користувача.

 После выполнения этой команды вы все еще не можете получить доступ к гостевой учетной записи После выполнения этой команды вы все еще не можете получить доступ к гостевой учетной записи

Це обумовлено груповою політикою, яка не допускає локальний вхід в систему гостьовий облікового запису. Але це поправно.
4. Відкрийте вікно «Виконати» (поєднання клавіш Windows + R). Введіть gpedit.msc і натисніть Enter.

Якщо при відкритті виникає помилка «Не вдається знайти gpedit.msc», то скористайтеся инструкциею «Не вдається знайти gpedit.msc в Windows 7 Home Premium, Home Basic і Starter«.

5. В редакторі локальної групової політики перейдіть до наступної гілки:
Конфігурація комп’ютера -> Конфігурація Windows -> Параметри безпеки -> Локальні політики -> Призначення прав користувача

Конфигурация компьютера -> Конфигурация Windows -> Параметры безопасности -> Локальные политики -> Назначение прав пользователяКонфигурация компьютера -> Конфигурация Windows -> Параметры безопасности -> Локальные политики -> Назначение прав пользователя
6. З правого боку знайдіть пункт «Заборонити локальний вхід» і двічі клацніть по ньому.

С правой стороны найдите пункт «Запретить локальный вход» и дважды щелкните по немуС правой стороны найдите пункт «Запретить локальный вход» и дважды щелкните по нему

7. Знайдіть обліковий запис «Гість» і видаліть її.

Выберите учетную запись «Гость» и удалите ееВыберите учетную запись «Гость» и удалите ее

8. В результаті, облікова гостьова обліковий запис повністю активована. Після перезавантаження комп’ютера або виходу з системи вона буде в списку користувачів.

Теперь учетная гостевая учетная запись полностью активирована. После перезагрузки компьютера или выхода из системы вы можете увидеть ее в списке пользователейТеперь учетная гостевая учетная запись полностью активирована. После перезагрузки компьютера или выхода из системы вы можете увидеть ее в списке пользователей

! Іноді в поточній збірці Windows 10 (10240), при вході в обліковий запис «Гість», екран починає блимати і не виходить це виправити. Найімовірніше, це дефект або недоробка(вибери слово) цієї збірки і на сьогодні вирішення цієї проблеми немає. Просто потрібно створити новий обліковий запис і включити її в групу «Гості»!