Ми продовжуємо розбирати операційну систему Windows 10 ! Сьогодні ви дізнаєтеся як відключити автоматичне оновлення, на комп’ютері Windows 10. Насправді на комп’ютері Windows 10 немає функції для повного відключення оновлень, але ви можете відкласти отримання оновлень на кілька місяців. Увага ! Не рекомендується відключати оновлення, так як це може вплинути на роботу комп’ютера і його безпеку !

Щоб тимчасово відключити оновлення на комп’ютері Windows 10, у нижньому лівому куті екрана відкрийте меню «Пуск». У вікні, натисніть на значок або вкладку Параметри.

Далі, на сторінці «Параметри» натисніть на вкладку — Оновлення і безпека.

Далі, на наступній сторінці, на вкладці «Центр оновлення Windows», натисніть внизу сторінки на вкладку Додаткові параметри.

Далі, на наступній сторінці, поставте галочку біля значення — Відкласти отримання оновлень компонентів.

Можна дізнатися додаткову інформацію, перейшовши по вкладці «Детальніше».

Деякі випуски Windows 10 дозволяють відкласти оновлення на комп’ютері. Якщо ви відкладаєте оновлення, нові функції Windows не будуть завантажуватися або встановлюватися протягом декількох місяців. Відстрочені оновлення входять оновлення безпеки. Зверніть увагу, що в цьому випадку ви не зможете отримувати новітні можливості Windows, як тільки вони стануть доступні.