Як у Windows 10 подивитися встановлені оновлення

Привіт друзі! «Центр оновлення Windows 10» існує, тільки добиратися до неї потрібно трохи по іншому. У сьогоднішній статті ми дізнаємося, як подивитися встановлені оновлення в нашій Windows 10 трьома дуже простими способами: за допомогою параметрів ОС і командного рядка. Виберіть самі, який спосіб вам зручніше.
З виходу фінального випуску Anniversary Windows Update 10 build 1607 вийшло вже досить важливих оновлень, побачити їх можна на офіційному сайті Майкрософт за посиланням
https://support.microsoft.com/ru-ru/help/12387/windows-10-update-history

Натисніть на кнопку «Показати все»

і відкриється повний список оновлень з докладним описом проблем, які вони усувають у вашій операційній системі. Наприклад оновлення KB3194798 спрямоване на поліпшення якості роботи операційної системи. Підвищена надійність Bluetooth. Усунена проблема, пов’язана з роботою драйверів принтера. Покращена підтримка мереж і так далі.

Як бачите, йде дуже докладний опис роботи оновлення і звичайно багатьом користувачам цікаво знати, встановлено у них в системі те чи інше оновлення.

(Клацніть на скріншоті лівої мишею для збільшення)

Щоб Windows 10 подивитися всі встановлені оновлення, пройдіть:

«Пуск»—>«Параметри»

«Оновлення та безпека»

Натисніть на кнопку «Журнал оновлень»

У відкритому журналі оновлень можна побачити всі встановлені в операційну систему оновлення за весь час її існування.

Дізнаємося встановлені оновлення Windows 10 за допомогою командного рядка

Відкриваємо » командний рядок адміністратора і вводимо команду: wmic qfe list

Так як операційну систему я встановив тільки, оновлень у мене не так багато, всього чотири.

(Клацніть на скріншоті лівої мишею для збільшення)

Ще одна команда виведе нас аналогічний результат: systeminfo

Друзі, якщо у вас немає оновлень зовсім або вашою операційною системою отримані не всі оновлення, то застосуйте «Засіб виправлення неполадок windows Windows update 10», як користуватися цим засобом можете дізнатися з нашої статті. Також можете застосувати інструмент «Виправлення неполадок Windows 10». Цілком можливо, ви самі відключили update 10 параметри комп’ютера і забули про це, включити їх назад дуже просто.