На термін служби комп’ютера негативно впливають не стільки перепади напруги, пролиті на нього рідини і падіння, скільки його механічне забруднення. Адже вже в перші місяці звичайної експлуатації тонкий шар пилу накопичується на всіх деталях і в вентиляційному каналі. Ще більшою загрозою може бути шерсть тварин. Вся ця грязь для комп’ютера, як теплий светр для людини – вони ускладнюють розсіювання тепла. Якщо цим нехтувати, то навіть при працюючому вентиляторі, комп’ютер може сильно перегрітися. Щоб уникнути цього, необхідно терміново почистити комп’ютер, що може зайняти кілька хвилин – але для цього Вам потрібен стиснене повітря.

Крім силових сплесків, пролитої напої і падіння вниз по сходах, кілька речей, які скорочують термін служби комп’ютера стільки, скільки пилу. Через кілька місяців нормального використання, тонкий шар пилу буде накопичуватися на схемах комп’ютера і вентиляційних каналів. Якщо у вас є домашні тварини, шерсть і лупа тварин є ще більшою загрозою. Багато чого, як носити вовняний светр, коли ви біг підтюпцем, це робить його більш важким для комп’ютера, щоб розсіяти тепло. Якщо знехтувати, то нарощування можна підключити вентилятори і системи вентиляції, що робить комп’ютер сильно перегріві. Очищення всередині комп’ютера займає всього кілька хвилин. Все, що вам потрібно, це може стисненого повітря.

Щоб Ваш комп’ютер працював ефективно, його треба чистити один – два рази на рік.

Ви повинні очистити свій комп’ютер один або два рази в рік, щоб зберегти це працює ефективно.

Вы должны очистить свой компьютер один или два раза в год, чтобы сохранить это работает эффективно

крок 1

Відключіть живлення і кабелі, підключені до обладнання. Відкрийте корпус, – яким чином, залежить від моделі. В даній моделі, треба просто послабити великий гвинт і зрушити панель.

Відкрийте коробку, щоб мати доступ до внутрішніх деталей.

Відключіть шнур живлення і кожен кабель, підключений до комп’ютера. Відкрийте корпус. Як це зробити, залежить від моделі. З робочого столу HP, показаного тут, просто ослабте великий гвинт і посуньте бічну панель геть.

Відкрийте коробку, щоб дістатися до внутрішніх компонентів комп’ютера.

http://i.imgur.com/qJYNEQB.pnghttp://i.imgur.com/qJYNEQB.png

Якщо у Вас ноутбук, то його теж треба вміти відкрити для чищення.

Навіть якщо у вас є ноутбук, ви все одно повинні бути в змозі відкрити його для очищення.

Даже если у вас есть ноутбук, вы все равно должны быть в состоянии открыть его для очистки.Даже если у вас есть ноутбук, вы все равно должны быть в состоянии открыть его для очистки.

крок 2

Якщо у Вас ноутбук, то для початку вийміть акумулятор, потім зніміть нижню кришку, щоб дістатися до вентилятора. Для більшості ноутбуків знадобитися хрестоподібна викрутка для гвинтів.

Чистка комп’ютера – це брудна і марудна робота.

Вийміть акумулятор, якщо ви працюєте на ноутбуці, потім зніміть нижню кришку панелі, так що ви можете дістатися до вентилятора. Для більшості ноутбуків, в тому числі ноутбук Dell показаний тут, вам знадобиться невелика хрестоподібна викрутка, щоб видалити гвинти. Після того, як справу відкрито ви можете побачити вентилятор процесора.

Чистка комп’ютера є дуже брудний тужно.

Чистка компьютера является очень грязный муторно.Чистка компьютера является очень грязный муторно.

крок 3

В основному, пил утворює мікро-тонке покриття, яке важко побачити. Як тільки ви починаєте очищення, пил буде літати всюди.

Стиснене повітря видалить пил і шерсть.

Візьміть комп’ютер ззовні, якщо ви не заперечуєте багато пилу у вашому домі. Велика частина пилу утворює мікро-тонке покриття, яке може бути важко побачити. Як тільки ви починаєте очищення, однак, пил буде літати всюди.

Стиснене повітря може галасуйте пил і шерсть.

Сжатый воздух может шумите пыль и шерсть.Сжатый воздух может шумите пыль и шерсть.

крок 4

Заведіть всередину корпусу балончик зі стисненим повітрям. Тримайте банку весь час вертикально, не нахиляйте його, щоб запобігти витоку рідкого холодоагенту на вашу електроніку. Використовуйте короткі сплески, на дві — три секунди. Коли балон став дуже холодним, щоб його тримати, поставте його на кілька хвилин, поки він не нагріється..

Використовуйте короткі, керовані порції повітря, щоб зробити пил та інший бруд рихлою.

Спрей всередині корпусу з балончик зі стисненим повітрям. Тримайте банку у вертикальному положенні у всі часи і ніколи не похитнути його, щоб запобігти рідкий холодоагент від витоку на вашій електроніки. Використовуйте короткі сплески дві або три секунди. Коли балон стає занадто холодно, щоб тримати, поставив його протягом декількох хвилин, поки вона не нагріється знову.

Використовуйте короткі, керовані вибухи повітря, щоб збити пил та інші бруд пухкий.

Используйте короткие, управляемые взрывы воздуха, чтобы сбить пыль и другие грязь рыхлыйИспользуйте короткие, управляемые взрывы воздуха, чтобы сбить пыль и другие грязь рыхлый

крок 5

Продування стисненим повітрям вентиляторів зсередини і зовні завжди робите короткими чергами.

Не забудьте очистити вентилятор процесора.

Продути стисненим повітрям на зовнішніх вентиляторів зсередини і зовні, завжди використовуючи короткими чергами.

Не забудьте очистити вентилятор процесора.

Не забудьте очистить вентилятор процессора.Не забудьте очистить вентилятор процессора.

крок 6

Подайте повітря на процесор вентилятора. Якщо вентилятор почне обертатися, утримуючи його за допомогою пальця, щоб не пошкодити його.

Очистити пил і шерсть зі всіх деталей внутрішньої частини комп’ютера.

Подайте повітря на процесорного вентилятора. Якщо вентилятор починає обертатися, утримувати його на місці за допомогою пальця, щоб вона не пошкоджена.

Очистити пил і хутро з усіх частин внутрішньої частини комп’ютера.

Очистить пыль и мех со всех частей внутренней части компьютераОчистить пыль и мех со всех частей внутренней части компьютера

крок 7

Подайте повітря на всі дроти, на всьому плати та модулі. Уважно перевірте, чи не залишилася де пил. Так як пил витає скрізь, можливо, доведеться повторити процес кілька разів.

Ви можете використовувати спирт для очищення сильно забруднених місць.

Подайте повітря навколо всіх проводів, по всіх плат і модулів пам’яті. Перевірте комп’ютер, щоб переконатися, що вся пил виходить. Так як пил дме скрізь, ви, можливо, доведеться повторити процес кілька разів.

Ви можете використовувати спирт затирання для чищення особливо забруднених компонентів.

Вы можете использовать спирт затирания для очистки особо загрязненных компонентовВы можете использовать спирт затирания для очистки особо загрязненных компонентов

крок 8

Протріть вентилятори та вентиляційні решітки ватним тампоном, змоченим в спирті, у разі якщо вони особливо сильно забруднені. Частіше всього це не потрібно, якщо тільки Ви не працюєте в особливо забрудненому середовищі. Ноутбук на малюнку знаходився поруч з багаттям протягом літа.

Протріть вентилятори та вентиляційні решітки з ватяним тампоном, змоченим в спирті, якщо вони особливо сильно забруднені. Це не повинно бути необхідним у більшості випадків, якщо ви працюєте в особливо забрудненому середовищі. Ноутбук показаний тут був виставлений зовсім трохи диму багаття протягом літа.

Шерсть тварин накопичується швидко.

Шерсть животных накапливается быстро.?Шерсть животных накапливается быстро.?

крок 9

Очищайте Ваш комп’ютер, принаймні, один раз в рік. Якщо у вас є домашні тварини, або якщо ви тримайте ваш комп’ютер на підлозі, чистити треба кожні шість місяців. Шерсть тварин накопичуються швидко, як це показано на рисунку.

Очистіть ваш комп’ютер, принаймні, один раз в рік. Якщо у вас є домашні тварини, або якщо ви тримайте ваш комп’ютер на підлозі, очистити його кожні шість місяців. Pet волосся можуть накопичуватися швидко, як це видно в Mac Mini тут відображається.

Якщо ж з якоїсь причини Вам самостійно не вийшло почистити своєї комп’ютер від пилу, Ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр для виклику майстра на будинок, який приїде і почистить Ваш комп’ютер від накопичилася пилу і при необхідності замінити термопасту в ньому.
Викликати іт спеціаліста можна на сайті ithelp4you.in.ua