Давно було оголошено, що оновити безкоштовно Windows 10 до 29 липня 2016 року. Багато хто не поставилися до цього серйозно, і доводиться їм пояснювати, що закінчився час безкоштовного оновлення і тепер можна оновитися тільки платно.

Але компанія проявила гуманність і дала можливість оновлювати Windows 10 безстроково. Виявилося, це просто і легально можна отримати ліцензійний Windows 10 безкоштовно.

Компанія Microsoft створила спеціальний сайт для оновлення. Ось посилання на нього: https://www.microsoft.com/ru-ru/accessibility/windows10upgrade

Внизу натисніть на пункт Оновити зараз. На пристрій буде завантажена утиліта Windows 10 Upgrade24074, практично, помічник з оновлення

який треба просто запустити. Утиліта проаналізує комп’ютер на предмет сумісності з Windows 10,

а потім завантажить і встановить саму операційну систему.

Програма не робить перевірок спеціального обладнання, не питає — чи ви є користувачем з обмеженими можливостями. Після завантаження оновлень треба перезавантажити комп’ютер і оновлення буде на вашому пристрої.

Після цього, операційна система не відрізняється від звичайної. Таким чином, ви отримуєте ліцензійну версію Windows 10. Невідомо, чи довго цей спосіб буде доступним всім.

Кому це потрібно?

Деякі до цих пір сумніваються — а чи потрібно взагалі оновлюватися.

Принаймні, цей спосіб потрібен тому, хто не встиг, не знав або забув оновитися до Windows 10, але хоче це зробити. Стануть в нагоді і тим, хто купить зараз (тобто після 29 липня 2016 року) пристрій на Windows 7/8.1 і захоче оновити його до нової ОС Windows 10. За логікою, скоро пристрої на Windows 7/8.1 впадуть в ціні, так як не будуть користуватися попитом. Користувач хоче, щоб його пристрій працював на новій ОС. А для магазинів, які продають ПК, ноутбуки та планшети,- шанс подорожче продати застарілі пристрої, якщо вони не встигли їх оновити. Ну і просто добре, що компанія Microsoft надає нам необмежений термін для оновлення свого пристрою.

Anniversary Update

З 2 серпня 2016 р. Microsoft приступила до поширення першого великого update 10 під назвою Anniversary Update.

Перед установкою очистіть системний диск, скориставшись системної утилітою Очищення диска, а також, видалити системні файли, для надійності — і попередні версії ОС. Це істотно звільнить диск.

Якщо у вас встановлена Windows Pro 10, то можна відкласти оновлення, або запустити процес вручну. Адже оновлення буде великим і необхідно мати добрий зв’язок з Інтернетом. Радимо, при завантаженні і встановленні оновлення підключити пристрій до мережі, щоб не перервати процес, і не викликати збій або помилки. Відключіть всі пристрої: колонки, флешки, карти пам’яті та інше від вашого ноутбука. Вони можуть бути причиною збою при оновленні.

Якщо помилки або збої все ж відбулися, не лякайтеся і не намагайтеся виправити. Просто зніміть оновлення і трохи пізніше знову запустіть його. Удачі!.