WP-NoExternalLinks — WordPress плагін, який маскує всі зовнішні посилання на сайті, роблячи їх внутрішніми. Плагін має велику кількість налаштувань, що робить його кращим у своєму роді.

Я продовжу розповідати вам про WordPress плагіни, які використовую я, про плагіни, на які потрібно звернути увагу. В даний момент я заробляю на біржі посилань GoGetLinks, тому число зовнішніх посилань грає для мене велику роль. Крім цього, WP-NoExternalLinks дозволяє не віддавати «вага» сторінки зовнішньому посиланню, що тільки зміцнює ваш Тіц.

Установка WP-NoExternalLinks.

Встановити плагін можна ввівши його назву в розділі «Плагіни > Додати новий»:

Як бачите, у плагіна 4,5 з 5 зірок, понад 177 тисяч завантажень, плагін оновлюється і сумісний з актуальними версіями WordPress.

Налаштування

У налаштуванні WP-NoExternalLinks також простий, як і в установці. Плагін повністю переведений на російську, що робить його ще більш привабливим для вас.

Плагін має можливість маскувати посилання в постах, коментарях, а також посилання коментаторів. Тобто, якщо ваш блог Dofollow і ви хочете більше не роздавати вага своїх сторінок, то поставте галочку навпроти «Маскувати посилання коментаторів».

Плагін автоматично може додавати теги «rel=nofollow» для Google і посилання для Яндекса. Приємних момент в тому, що плагін не змінює посилання (при редагування запису, посилання залишаються такі, як і були під час створення запису), а підміняє їх на свої при відкриття сайту користувачем або ботом пошукової машини.

Маскування посилань відбувається з допомогою редіректу. Посилання редіректу виглядає так: «http:/ВашСайт/Разделитель/Внешняя посилання/». Роздільником за замовчуванням є «goto», але ви можете змінити на будь-яке інше слово, наприклад, як я змінив роздільник на слово «link».

Так як ви вже не зможете відслідковувати статистику переходів по зовнішніх посиланнях, в налаштуваннях є можливість вести статистику переходів. Для цього поставте галочку навпроти «Вести статистику кліків на зовнішні посилання». Подивитися статистику ви зможете натиснувши на кнопку «Статистика» в самому верху налаштувань плагіна.

Переходи відсортовані по сайтам і кількістю переходів.

Як було згадано вище, я заробляю на біржах посилань, а в них велику роль відіграє число зовнішніх посилань. Але після того, як всі зовнішні посилання прибрані, нам потрібно зробити так, щоб потрібна нам посилання була нічим не закрита. Для цього вставте URL, який ви не хочете маскувати у полі для посилань, а після чого збережіть зміни. Тоді плагін не буде маскувати дану посилання. Рекомендую спочатку вносити посилання в плагін, а потім вже зберігати запис з посиланням, щоб уникнути помилок.

Плагін містить ще багато корисних налаштувань, але я описав ті, які актуальні не тільки для мене, але і для інших вебмайстрів/оптимізаторів. Плагін не дарма має 4.5/5, адже він заслужив це за його простоту використання, безкоштовності і постійної підтримки.