Користувачі самої популярної CMS світу WordPress, звичайно, потрапляли в ситуацію, коли при підготовці до публікації текст матеріалу з якихось причин не зберігався. Щоб справитися з цим, розробник системи Automattic створив інтеграцію з Google Docs. З її допомогою користувачі зможуть спільно редагувати і форматувати матеріали Docs і відразу зберігати їх у вигляді чернетки WordPress CMS для свого сайту.

Інтеграція виконана через розширення (Add-ons) для Google Docs. Щоб пов’язати його з CMS, треба мати встановлений плагін для WordPress Jetpack. Створення

І підтвердити права на керування сайтом через акаунт WordPress.

 подтвердить права на управление сайтом через аккаунт WordPress.подтвердить права на управление сайтом через аккаунт WordPress.

Після інтеграції сервісів «ваші зображення і більшість форматування будуть переноситися [з Google Docs в WordPress]. Більше ніяких проблем з копіюванням — вставкою!» — йдеться в офіційному блозі WordPress.

Бічна панель розширення WordPress відображає в Docs всі авторизовані сайти і авторів, які працюють над матеріалом. Після завершення роботи над текстом у ній треба натиснути «Зберегти чернетку» (Save Draft) і плагін видасть посилання на попередній перегляд матеріалу на сайті. Перед публікацією, остаточні зміни можна внести безпосередньо всередині CMS.