Не так давно Windows відзначила свій 34-й день народження. Разом з операційною системою від Microsoft виросло ціле нове покоління — може бути, цим пояснюється всеосяжне почуття ностальгії за старим редакціям ОС, яке виникає у багатьох користувачів. Інакше навіщо умільці встановлюють застарілі версії Windows на, здавалося б, зовсім не призначені для цього пристрою?

iOS 10 vs Windows XP on IPhone 7iOS 10 – це, звичайно, сама передова мобільна ОС від Apple. Однак, незважаючи на численні нововведення, на початковому етапі вона не могла похвалитися стабільністю роботи. Користувач YouTube під ніком Hacking Jules захотів нових відчуттів і вирішив встановити на свій iPhone 7 легендарну Windows XP. І йому це вдалося.

Запуск Windows XP на iPhone 7 відкриває класичний робочий стіл з інтерфейсом класичної настільної ОС і стандартними шпалерами. Внизу – панель з кнопкою Пуск і годинами. На робочому столі іконки Мої документи, Мій Комп’ютер, Мережеві підключення, Кошик і Панель управління.

Курсор миші управляється за допомогою свайпов по екрану. На відео користувач відкриває панель управління, заходить в налаштування – опис системи, потім викликає Пуск і відкриває програму Калькулятор.

Запустити Windows XP на iPhone 7 вдалося з допомогою емулятора iBox. Останній заснований на DOSBox, спочатку призначеному для того, щоб грати на мобільних пристроях в ретро-ігри. Що цікаво, хоча працює на топовому смартфоні операційка 16-річної давності цілком стабільно, вона робить це дуже повільно, практично як на перших комп’ютерах, сумісних з цією ОС.

Джерела:

blog.ithelp4you.in.ua
macdigger.ru