Фото: nachasi.com

Ми вже знаємо, що як тільки в Києві запрацює єдиний електронний квиток (восени цього року, якщо знову не перенесуть), власники «Картки киянина» зможуть оплачувати з її допомогою проїзд у муніципальному транспорті (метро, електричка, швидкісний трамвай, тролейбуси і звичайні трамваї). Тепер стало відомо про ще одну ініціативу Київської міської державної адміністрації (КМДА), пов’язаної з «Карткою киянина». Мова про спеціальний гнучкий тариф для мешканців столиці, відрізняється зниженими розцінками.

«Надавати місцевим жителям окремий знижений тариф на проїзд у громадському транспорті – це загальноприйнята європейська практика. Київ піде таким же шляхом», – зазначила менеджер проекту «Картка киянина» Аліна Максименко.

В даному випадку від пасажира потрібно підтвердження, що він офіційно зареєстрований, проживає, працює або навчається в столиці. І картка киянина, яка буде працювати як єдиний e-квиток, як раз послужить таким ідентифікатором особистості.

Але і це ще не все, вибачте за побиту фразу. Власники Картки киянина також отримають можливість економити на оплаті парковки – КМДА розробляє окремий тариф і на даний вид послуг. Правда, на городян, які вже мають пільги, знижки поширюватися не будуть.

Крім того, найближчим часом UNIT, інвестор і розробник «Картки киянина», обіцяє запустити офіційне додатки для iOS, а потім і для Android. Завдяки цьому у користувачів з’явиться можливість придбати електронний квиток на своєму смартфоні і переглядати статистику поїздок по Картці киянина.

Нагадаємо, на початку місяця розробники «Картки киянина» реалізували можливість доступу до деяких онлайн-сервісів проекту без фізичної карти.