Операційна система Windows – це досить крихкий механізм, який в будь-який момент може видавати якісь збої. Будь-яка платформа може перенагружаться. При неправильному експлуатації пристрою такі випадки не є рідкістю.

Будь-яка поломка і несправність – це шок для користувача, оскільки відбувається несподівано. Так що потрібно максимально швидко зібратися з думками, щоб подумати про можливі причини виникнення труднощів, а також реальних способи повернути роботу гаджета в нормальний режим.

Труднощі з операційною системою можуть призвести у підсумку до того, що вона просто вийде з ладу. Наслідком цього є втрата налаштувань, завантажених програм та іншої інформації, доступ до якої буде закритий. З цієї причини користувачам просто необхідно заздалегідь убезпечити себе від таких труднощів.

 

Реальний шанс домогтися цього – створювати точки відновлення. Надалі саме вони допоможуть повернути платформу до змін її стану працездатності. Але якщо вони раніше не були створені?

Деякі юзери просто думають, що кожна така точка займає надто багато часу на вінчестері. З цієї причини просто відмовляються від цього. Ось і даремно. Але все ж якщо заздалегідь не були створені точки, то яким чином можна спробувати зробити відновлення системи?

Реальна допомога користувачам

Потрібна аварійна завантажувальна флешка або можна буде використовувати диск, якщо робота ведеться з будь-яким гаджетом крім нетбука. Так що попередньо користувач з допомогою необхідної утиліти виробляє запис на сторонній носій, а потім безпосередньо з нього, в разі необхідності, буде здійснювати завантаження ОС.

Далі підключаємо накопичувач в порт ПК. Потрібно тепер активувати опцію завантаження в БІОС, яка за замовчуванням відключена. Тепер доведеться перейти в розділ з налаштуваннями. У розділі BOOT здійснюється зміна черговості завантаження. Це дасть можливість провести завантаження не з вінчестера, а підключеного накопичувача.

Після завантаження системи з аварійної флешки потрібно моментально провести копіювання всієї найбільш важливої інформації. За допомогою спеціального Провідника виробляємо ці маніпуляції швидко і ефективно.

У подальшому інформація буде скопійована на знімний накопичувач, з якого і буде забезпечено доступ до неї. Найголовніше – скопіювати файли безпосередньо з системної папки, на якій збережені всі найбільш важливі настройки програми.