Ethereum займає друге місце (після Bitcoin) по частці ринку криптовалют. І вчора, 23 листопада, вона подолала важливий психологічний рубіж вартості, подолавши позначку $400 і встановивши історичний максимум.

Приблизно місяць Ethereum торгувалася на рівні $320, але тиждень тому почався поступовий ріст. Вчора темпи зростання істотно прискорилися. У підсумку, криптовалюта змогла встановити новий максимум на позначці $424,88. Після цього пішов незначне зниження. Тим не менш, вартість Ethereum не опустилася нижче $400 і на момент підготовки матеріалу становить $408 (за даними EthereumPrice). За останній тиждень ця криптовалюта подорожчала більш ніж на 24%, при цьому тільки за останню добу зафіксовано зростання вартості більш ніж на 13%.

Ethereum занимает второе место (после Bitcoin) по доле рынка криптовалют. И вчера, 23 ноября, она преодолела важный психологический рубеж стоимости, преодолев отметку $400 и установив исторический максимум.  Примерно месяц Ethereum торговалась на уровне $320, но неделю назад начался постепенный рост. Вчера темпы роста существенно ускорились. В итоге, криптовалюта смогла установить новый максимум на отметке $424,88. После этого последовал незначительный откат. Тем не менее, стоимость Ethereum не опустилась ниже $400 и на момент подготовки материала составляет $408 (по данным EthereumPrice). За последнюю неделю эта криптовалюта подорожала более чем на 24%, при этом только за последние сутки зафиксирован рост стоимости более чем на 13%.

В результаті такого стрімкого зростання вартості Ethereum також збільшилася і її капіталізація. Тепер вона становить близько $40 млрд, що є другим результатом після Bitcoin.

В результате столь стремительного роста стоимости Ethereum также увеличилась и её капитализация. Теперь она составляет около $40 млрд, что является вторым результатом после Bitcoin.В результате столь стремительного роста стоимости Ethereum также увеличилась и её капитализация. Теперь она составляет около $40 млрд, что является вторым результатом после Bitcoin.

Також слід зазначити, що останнім часом спостерігається значний ріст кількості транзакцій в Ethereum. Їх обсяг не тільки перевищив показники Bitcoin, але і взагалі всіх інших криптовалют разом узятих.

Джерело: thenextweb, reddit