27 квітня 2018 року MobUA.net спільно з ITC.UA запускають першу в Україні інтерактивну карту 4G покриття, створену на основі даних з офіційних сайтів мобільних операторів.

Карта містить актуальну і періодично оновлювану інформацію по покриттю від всіх 4G/LTE операторів України: Київстар, Vodafone, lifecell. Відповідно, дані карти можуть відрізнятися від фактичного покриття.

Показати карту з покриттям 4G можна на сайті MobUA.net або перейти за посиланням «Карта 4G» в меню ITC.UA.

Артем Білодід, творець MobUA.net: «Перший раз я протестував комерційну LTE мережу ще в 2015 році. Було дивно, що в смартфоні буквально з повітря можна отримати швидкість понад 50 мегабіт, із затримкою близько 15 мілісекунд. По суті, це рівень непоганого домашнього підключення. І тепер це запрацювало в Україні!

4G покриття ще доступно в дуже обмеженій кількості локацій, і наша карта допоможе оцінити, хто з операторів зможе першим надати нову мережу для тіста».

Тарас Міщенко, головний редактор ITC.UA: « Цей етап запуску 4G в діапазоні 2600 МГц поки можна назвати тестовим, адже оператори пропонують тільки обмежене покриття. Даний розгортання мереж 4G в Україні почнеться з літа, коли оператори отримають ліцензії на діапазон 1800 МГц. Тому ми сподіваємося, що весь цей рік нова карта покриття 4G дозволить абонентам краще орієнтуватися в тому, де вони можуть розраховувати на високошвидкісний мобільний інтернет».

Джерело: itc.ua