Компанія «Samsung Electronics Україна» оголосила про початок прийому попередніх замовлень на представлений вчора новий флагманський смартфон Galaxy Note9. І тепер ми можемо дізнатися про українську ціну новинки.

Отже, на наш ринок буде поставлятися базова версія з 128 ГБ пам’яті, її ціна -34 999 грн. Починаючи з сьогоднішнього дня бажаючі можуть залишити заявку на офіційному сайті Samsung, або в онлайн-магазинах партнерів компанії. Покупці можуть вибирати між чорним, синім і лавандовим кольоровими варіантами. Зазначимо, що синій варіант йде зі стилусом жовтого кольору.

Зазначимо, що ті, хто оформить попереднє замовлення, зможуть отримати новинку на тиждень раніше – видача замовлень буде проводиться з 24 серпня.

У прагненні зробити ціну менше «кусючою» Samsung підготувала ряд пропозицій. Оформили попереднє замовлення отримають у подарунок якісні навушники Harman-Kardon Soho Wireless. Уточнимо, що в цьому разі при оформленні потрібно буде внести передоплату у сумі 3000 грн.

Без авансу можна скористатися пропозицією, що дає право оформити безвідсотковий кредит на 25 місяців або отримати сертифікат номіналом 2 500 грн на покупку фірмових аксесуарів Samsung.

Нагадаємо, нова модель великого флагманського смартфона Galaxy Note9 отримала більш продуктивну платформу, екран більшої діагоналі, передову камеру, акумулятор підвищеної ємності і серйозно доопрацьоване перо S Pen.

Поставки смартфона почнуться 31 липня.