Як і очікувалося, вчора відома платформа цифрової дистрибуції ігор Steam розширила список підтримуваних валют і разом з іншими додала українську гривню. Тепер всі українці нарешті зможуть здійснювати покупку ігор в національній валюті. Одночасно всі наявні доларові кошти на гаманці Steam були конвертовані у гривню за курсом на 13 листопада, про що адміністрація сервісу попереджала заздалегідь.

З моменту перших чуток про розширення локалізації Steam і впровадження підтримки української гривні для оплати покупок в магазині користувачі уанету активно обговорювали питання про можливе зниження цін на доступні в магазині гри. І дійсно, деякі видавці, які отримали більше свободи у справі встановлення ціни, піднесли користувачам приємний подарунок.

В Steam появилась украинская гривна

Так, наприклад, нова пригодницька пісочниця Assassin’s Creed Origins оцінена в 930 гривень, тоді як американська ціна для цієї гри складає $60. А американський мультіплєєрний екшен Playerunknown’s Battlegrounds, який ще недавно коштував $18, зараз оцінений в ₴474.

Assassin’s Creed Origins оценена в 930 гривенAssassin’s Creed Origins оценена в 930 гривен

Але далеко не всі розробники встигли внести зміни. У зв’язку з цим деякі ігри ААА-класу поки не можна купити взагалі. Серед таких ігор виявився шутер Call of Duty: WWII. На сторінці з грою немає відповідної кнопки для здійснення покупки гри. Втім, адміністрація Steam попереджає, що у зв’язку з переходом на гривню деякі товари можуть бути недоступні до тих пір, поки для них не вкажуть ціну в новій валюті.

Наостанок зазначимо, що про додавання гривні в перелік доступних валют для покупки в Steam говорили ще в 2014 році.

Джерело: Steam