В Instagram уже более 1 млрд пользователей. Соцсеть запускает новый сервис IGTV для вертикальных видео длительностью до часа

Темпи зростання популярній соціальній мережі Instagram вражають. В кінці вересня 2015 року належить Facebook сервіс відрапортував про подолання рубежу у 400 млн користувачів, у червні 2016 року був пройде кордон 500 млн користувачів, а в грудні – 600 млн користувачів. У квітні 2017 року Instagram перестрибнув планку в 700 млн користувачів, а до вересня цього ж року у соцмережі було вже 800 млн користувачів. Вчора на прес-конференції Instagram похвалилася подоланням історичного рубежу – сервісом тепер користується більш ніж 1 млрд осіб.

«Це неймовірно, ми не думали, що це коли-небудь станеться», — прокоментував досягнення один із засновників сервісу Кевін Систром.

Таким чином, останні 200 млн приєдналися до Instagram всього за дев’ять місяців. Тобто швидкість зростання користувацької бази збільшується. Так, число досить умовне, як і в будь-якій іншій соціальній мережі Instagram є боти, «примари» (занедбані облікові записи) а також рекламщики з безліччю акаунтів. Але в цілому динаміку оцінити цілком можливо.

Одночасно Instagram оголосив про запуск нового сервісу IGTV для завантаження вертикальних відео тривалістю до години. Раніше ми вже кілька разів згадували про цю платформі, якій Instagram, по суті, кидає виклик YouTube, в наших новинах. У компанії, розповідаючи про новий продукт, проводять аналогії з телевізором, де замість каналів будуть акаунти користувачів.

Instagram випустить окреме мобільний додаток IGTV, за допомогою якого користувачі зможуть користуватися перевагами нового продукту. Причому відео, завантажені через IGTV, можна буде дивитися через основне додаток Instagram. У найближчі тижні додаток IGTV з’явиться в офіційних магазинах App Store і Google Play.

Залишається додати, що зараз тривалість звичайних відео Instagram обмежена однією хвилиною, а в розділі історій — 15 секундами.

Джерело: Instagram