В Google Maps могут добавить возможность делиться информацией об уровне заряда смартфона

Редактори Android Police попорпалися в вихідному коді бета-версії додатка Google Maps для Android за версією 9.71 і виявили там цікаву рядок коду, що вказує на потенційне розширення функціональності.

Насправді дослідники виявили кілька рядків коду. Одна з них вказує на появу в майбутній версії ПО можливості обміну даними про поїздки на громадському транспорті із зазначенням точного часу прибуття на ту чи іншу зупинку. Інша передбачає появу ярликів улюблених зупинок, які потенційно можуть впливати на побудову маршрутів. Ще одна натякає на зміни у відображенні альтернативних варіантів з часом прибуття/відправлення та маршрутами громадського транспорту до того чи іншого пункту призначення.

Мабуть, найбільший інтерес викликає ось цей рядок коду:

%s\’s battery level is between %s%% and %s%% and is charging.
%s\’s battery level is between %s%% and %s%% and is not charging.
%s\’s battery level is unknown

Вона вказує на те, що в наступній версії Google Maps для Android з’явиться можливість ділитися не тільки своїм місцем розташування, але і рівнем заряду акумулятора смартфона. Так, рівень заряду акумулятора змінюється дуже швидко, але подібна функція може виявитися досить корисною в ситуаціях, коли телефон розряджається по дорозі додому з пізньої вечірки. У такому випадку у близьких вам людей буде менше приводів для занепокоєння. Нагадаємо, у Google є ще додаток Trusted Contacts для Android, яка інформує користувачів про місцезнаходження їх близьких.

Може пройти ще чимало часу, перш ніж ці зміни будуть впроваджені у фінальну версію програми Google Maps для Android. Крім того, як зазвичай у таких випадках, немає 100% гарантії, що всі ці зміни в кінцевому підсумку будуть впроваджені – приховані рядки коду можуть перебиратися з одного бета-версії в іншу, а потім просто зникнути з-за неготовності або будь-якої іншої причини.

Джерело: itc.ua