З кожним роком флагманські смартфони на базі будь-якої операційної системи, включаючи Android, стають все дорожче і дорожче

С каждым годом флагманские смартфоны на базе любой операционной системы, включая Android, становятся все дороже и дороже

Тим не менш, як стало відомо від зарубіжного ресурсу PhoneArena, вже в 2018 році на ринок вийдуть десятки недорогих флагманів на базі операційної системи Android.

За даними джерела, їх випуск стане можливий за рахунок нового процесора від компанії Qualcomm, який отримає позначення Snapdragon 670. Цей чіпсет володіє підтримкою новітніх технологій і стандартів, а його продуктивності з великим запасом вистачить для вирішення всіх завдань.

Процесор Qualcomm Snapdragon 670, дебют якого відбудеться в рамках виставки MWC 2018, отримає підтримку 6 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ постійної флеш-пам’яті типу eMMC 5.1, дозволу екрану Quad HD (2560 на 1440 пікселів), а також подвійних камер з роздільною здатністю до 22,6 Мп. Підтримка всіх цих компонентів буде реалізована в новому чіпсеті, який стане доопрацьованій і покращеною версією 660-ї моделі.

Що стосується обчислювальної потужності, то процесору Qualcomm Snapdragon 670 приписують вісім ядер, а виготовлений він буде 10-нм техпроцесу.

Важливо зауважити, що використання цього чіпсета дозволить значно збільшити час автономної роботи мобільних пристроїв, які зможуть працювати від одного заряду батареї довше, ніж якщо б їх основою є чіп Snapdragon 660. Різниця може досягати близько 20-30%.

Офіційна презентація процесора Snapdragon 670 з новим графічним прискорювачем відбудеться в рамках виставки MWC 2018, яка буде проходити з 28 лютого по 1 березня 2018 року.

Перші мобільні пристрої, що представляють з себе недорогі флагмани на Android, повинні надійти в продаж до початку літа. Телефон з цим чіпсетом однозначно випустять багато компаній, серед яких будуть Xiaomi, HTC, Samsung, LG, Meizu і десяток інших.

Джерело: newsyou.info