Сервіс інтерактивного телебачення OLL.TV першим в Україні відкрив глядачам доступ до контенту «Амедиатеки» – офіційного дистриб’ютора телесеріалів НВО, до числа яких належать такі проекти, як «Гра престолів», «Підпільна імперія», «Сопрано», «Вініл», «Прослушка», «Світ дикого заходу» та інші.

Вартість місячної підписки на цей пакет складає 99 грн, пропозиція доступна тільки на території України, можна використовувати до трьох пристроїв одночасно (ТБ, ПК, смартфони) без додаткової плати.

Список доступних телесеріалів можна побачити в розділі «Амедиатека» за наступним посиланням. По мірі виходу також будуть доступні третій сезон «Справжнього детектива», фінал шведського детективу «Міст», продовження нашумілого «Світу дикого заходу» та інші, так як в OLL.TV обіцяють регулярно оновлювати даний розділ новими епізодами та прем’єрами.

 

У січні 2018 року передплатники пакету «Амедиатека» на OLL.TV одними з перших побачать світову прем’єру серіалу «Мозаїка», який являє собою експериментальний проект НВО від режисера Стівена Содберга («Удача Логана», «Одинадцять друзів Оушена»). Через мобільний додаток серіалу глядачі самі вибирають, за якою сюжетною лінією детектива стежити, і створюють власний розвиток історії.

Джерело: OLL.TV