Украинские студенты теперь могут оформить льготную четырехлетнюю подписку на сервис Apple Music, которая вдвое дешевле индивидуальной

На цьому тижні Apple розширила список країн, в яких діє спеціальна пропозиція для студентів, що дозволяє придбати підписку на потоковий музичний сервіс Apple Music зі знижкою в 50% від звичайної ціни. До кінця цього місяця студентська підписка на Apple Music стане доступна ще в 82 країнах по всьому світу. Власне, в 79 країнах, включаючи Україну, вона доступна вже зараз, ще у трьох регіонах студентський план з пільговою ціною запрацює 26 лютого.

Як відомо, вартість індивідуальної підписки на Apple Music в Україні становить $5 в місяць. Студентська підписка обійдеться рівно вдвічі дешевше – $2,5 в місяць. Це за умови оформлення підписки на український Apple ID, на американський або будь-який інший акаунт теж можна оформити студентську підписку, але ціна в такому випадку буде як для «рідної» країни – у випадку США $5 в місяць проти $10 за індивідуальну передплату.

Право на студентську підписку мають студенти/аспіранти Вишу, коледжу, університету, академії чи професійно-технічного училища.

Користуватися пільговою підпискою студенти можуть протягом 48 місяців (чотири роки), при цьому час використання не обов’язково має бути безперервним.

Щоб оформити студентську підписку, треба вибрати відповідний план під назвою «Для учнів» у веб-версії або мобільному додатку Apple Music. Потім потрібно заповнити форму, вказавши всі необхідні дані, та підтвердити статус учня за допомогою служби перевірки UNiDAYS. Українським студентам потрібно вказати при оформленні підписки назва навчального закладу та академічний (.edu) адресу електронної пошти. Потім на вказану адресу має прийти лист з підтвердженням від UNiDAYS, в якому буде рефссылка на завершення процедури. В подальшому вказану адресу буде використовуватися UNiDAYS для відстеження права на підписку і перевірок статусу учня.

Ті, у кого є індивідуальна передплата можуть змінити її на студентську, дотримуючись докладним інструкцій на сайті компанії. Зробити це можна як ЗА «Музика» або iTunes на комп’ютері, так і в Android-версії додатка Apple Music.

Взагалі ж на сайті підтримки Apple є цілий розділ, присвячений різним аспектам оформлення і керування підпискою Apple Music.

Джерело: The Verge і Apple