В Windows 10 появится аналог функции «Не беспокоить»

Учасники програми тестування Windows Insiders отримали в своє розпорядження нову збірку операційної системи Windows 10 Insider Preview Build 17074. І в цій збірці з’явилося кілька нових цікавих функцій.

Одним з таких нововведень є функція Quiet Hours, яка працює аналогічно функції Do Not Disturb в комп’ютерах Mac. Користувач може встановити свій власний розклад і вказати проміжок часу, під час якого він буде отримувати повідомлення тільки від людей і додатків з довіреної білого списку. Також ця функція автоматично активується коли користувач запускає повноекранні гри на базі DirectX і при дублюванні дисплея.

У збірці Windows 10 Insider Preview Build 17074 є й чимало інших поліпшень і нововведень. Серед них згадуються поліпшені можливості для читання в операційній системі, нові інструменти граматики при читанні книг EPUB і на сайтах в режимі Reading View, а в браузері Microsoft Edge реалізований новий зовнішній вигляд інтерфейсу при читанні EPUB, PDF та інших документів. При цьому додана функція синхронізації прогресу читання та нотатки між різними пристроями користувача. Крім того, впроваджена підтримка користувацького звуку в EPUB.

Разом з тим, у новій збірці додана можливість ніколи не зберігати паролі для домену. Також впроваджені автозаповнення паролів і можливість використання розширень при роботі в режимі InPrivate. Додатково внесені виправлення для більш надійної роботи Near Share.

Джерело: Engadget