В Windows 10 Pro появится режим повышенной производительности Ultimate Performance

Корпорація Microsoft додала новий режим підвищеної продуктивності у версію операційної системи Windows 10 Pro for Workstations. Мова йде про нову схему управління живленням, що отримала назву Ultimate Performance.

Нова схема заснована на нинішньою версією High-Performance (Висока продуктивність), але отримала ряд додаткових оптимізацій, які покликані забезпечити ще більш високу потужність системи. Це досягається завдяки усуненню микрозадержек і прямо пов’язане з роботою апаратного забезпечення. При цьому підвищується не тільки рівень продуктивності, але і енергоспоживання системи.

Схема управління живленням Ultimate Performance не буде доступна на системах, що працюють від батарей. Скористатися нею зможуть лише власники високопродуктивних робочих станцій, що працюють під управлінням версії ОС Windows 10 Pro Workstations. Як правило, такі системи містять кілька процесорів, велика кількість оперативної пам’яті і високошвидкісні накопичувачі. Нова схема управління харчування стане доступною разом з виходом чергового великого оновлення ОС, запланованого на весну цього року.

Джерело: The Verge