Корпорація Microsoft розпочала тестування нової збірки операційної системи Windows 10 (17666), яка отримала кілька нових функцій. Як очікується, вони стануть доступні користувачам ближче до кінця поточного року.

Одним з найбільш істотних нововведень цієї збірки стало впровадження нового буфера обміну з хмарними функціями. Завдяки цьому користувачі Windows 10 зможуть обмінюватися вмістом буфера обміну між різними своїми пристроями. Ймовірно, також буде реалізована можливість обміну з мобільними пристроями на базі операційних систем Android і iOS. Хмарний буфер обміну містить історію всього скопійованого контенту і синхронізується з різними пристроями користувача. Завдяки цьому можна скопіювати яку-небудь інформацію на одному комп’ютері, а вставити – вже на іншому.

Також нова збірка отримала темну тему оформлення «Провідника», який відповідає решті темному інтерфейсу Windows 10. Разом з тим, були внесені деякі зміни в програму «Блокнот». Тепер у ньому розробники зможуть використовувати закінчення рядків Unix/Linux (LF) і Macintosh (CR). Додатково з’явилася можливість виділяти слова і використовувати комбінацію клавіш або контекстне меню для пошуку цих слів в Bing.

Крім того, нова тестова збірка містить незначні зміни в Fluent Design. Комбінація клавіш Alt+Tab тепер викликає, в тому числі, останні вкладки браузера Microsoft Edge. При бажанні цю функцію можна відключити в налаштуваннях багатозадачності. Нарешті, збірка Windows 10 (17666) включає новий інструмент для роботи зі скріншотами.

Джерело: The Verge