Комп’ютери Samsung Electronics надійніше, ніж комп’ютери Apple і інших виробників. Принаймні, на це вказує свіжий рейтинг американської компанії RESCUECOM, що займається ремонтом ПК і наданням технічної підтримки.

Насамперед зазначимо, що RESCUECOM проводить оцінку надійності продукції провідних виробників ПК на підставі кількості звернень користувачів до інформаційно-довідкової служби компанії з поправкою на ринкову частку кожної компанії.

Так ось, за підсумками останнього дослідження фахівці RESCUECOM визнали комп’ютери Samsung найнадійнішими на ринку.

«Попередні звіти RESCUECOM вказували, що Samsung поступається Apple [в плані надійності техніки], але зараз ситуація змінилася. І в святковий сезон 2018 корона постачальника найнадійніших комп’ютерів переходить до Samsung», – сказано в офіційній заяві RESCUECOM.

Також RESCUECOM поділилася статистикою щодо розподілу сил на ринку США. Як випливає зі звіту компанії, Samsung зараз контролює 6,4% ринку комп’ютерів США, при цьому на вирішення цієї компанії довелося всього 1,63% від усіх запитів на ремонт, тоді як на комп’ютери Apple, яка займає 12,7%, довелося 8,6% загальної кількості виконаних ремонтів.

У RESCUECOM заявляють, що в плані надійності комп’ютерної техніки Samsung випередила не тільки Apple, але і всіх інших виробників.

Джерело: The Investor