Восени минулого року ми розповідали про нової функціональності ОС Windows 10 під назвою Sets, ідею якої Microsoft явно запозичила у браузерів. Вона дозволяє запускати різні додатки, що стосуються конкретної задачі, у вигляді окремих вкладок і об’єднувати їх в набори в окремих вікнах. На той момент доступ до функції мали лише обрані учасники програми Windows Insider. І ось днями для інсайдерів, які вибрали опцію Skip Ahead у програмі Windows Insider, вийшла нова збірка під номером 17639. В числі іншого вона приносить функцію Sets, яка набула ще більш «браузерний» вид.

Тепер будь-який бажаючий зі спільноти тестувальників Windows Insider може випробувати нову функціональність, що дозволяє зручно організувати роботу шляхом розподілу вікон додатків, які відображаються у вигляді вкладок, по наборам в залежності від завдання. До речі, з Edge функція Sets поки не працює, так що перетягування тієї чи іншої вкладки браузера Microsoft в набір неминуче призведе до збою в роботі системи.

З хорошого – Microsoft спростила перемикання між групами вкладок, дозволивши використовувати для цього знайому комбінацію Alt + Tab. Задіяти Alt + Tab для перемикання наборів вкладок Sets можна в налаштуваннях в розділі багатозадачності (зображення нижче).

Крім того, клацнувши правою кнопкою миші по тій чи іншій вкладці, можна отримати доступ до меню з різними опціями («закрити інші вкладки», «перейти в нове вікно» і «закрити вкладки праворуч»). Крім того, тепер при скасуванні дії закриття вкладок можна вибрати, які саме треба повернути.

Також нова збірка включає можливість швидко об’єднати два вікна Провідника і нову функцію в налаштуваннях, яка показує рівень заряду акумуляторів периферійних пристроїв, підключених через Bluetooth. Як завжди, пройде деякий час, перш ніж ці функції стануть доступні всім бажаючим у звичайній споживчої версії Windows 10.

Джерело: Windows Blogs і Engadged