В сеть попала фотография стеклянной задней крышки Apple iPhone SE 2. Фанаты решили, что это доказательство наличия в смартфоне беспроводной зарядки

Ще в минулому році пройшли чутки про вихід другого покоління бюджетного смартфона iPhone SE 2 на початку 2018 року, а тепер з’явилася перша інформація про дизайн і можливості цієї моделі. Днями в китайській соціальній мережі weibo опублікували фотографію задньої кришки ще не анонсованого смартфона Apple, при цьому особливий інтерес представляє не дизайн, а матеріал кришки.

Судячи по зовнішньому вигляду кришок і документів, на тлі яких вони сфотографовані, задня панель iPhone SE 2 буде виконана зі скла. При цьому на думку інсайдерів мова йде не просто про уніфікації з іншими смартфонами Apple 2018-го модельного року (iPhone 9/9 Plus, iPhone X/X Plus), які практично гарантовано отримають скляні кришки. Джерела витоку припускають, що цей факт прямо вказує на те, що Apple вирішила додати функцію бездротової зарядки навіть в самий доступний смартфон.

Еще в прошлом году прошли слухи о выходе второго поколения бюджетного смартфона iPhone SE 2 в начале 2018 года, а теперь появилась первая информация о дизайне и возможностях этой модели. На днях в китайской социальной сети weibo опубликовали фотографию задней крышки еще не анонсированного смартфона Apple, при этом особый интерес представляет не дизайн, а материал крышки.  Судя по внешнему виду крышек и документам, на фоне которых они сфотографированы, задняя панель iPhone SE 2 будет выполнена из стекла. При этом по мнению инсайдеров речь идет не просто об унификации с остальными смартфонами Apple 2018-го модельного года (iPhone 9/9 Plus, iPhone X/X Plus), которые практически гарантированно получат стеклянные крышки. Источники утечки предполагают, что этот факт прямо указывает на то, что Apple решила добавить функцию беспроводной зарядки даже в самый доступный смартфон.Еще в прошлом году прошли слухи о выходе второго поколения бюджетного смартфона iPhone SE 2 в начале 2018 года, а теперь появилась первая информация о дизайне и возможностях этой модели. На днях в китайской социальной сети weibo опубликовали фотографию задней крышки еще не анонсированного смартфона Apple, при этом особый интерес представляет не дизайн, а материал крышки.  Судя по внешнему виду крышек и документам, на фоне которых они сфотографированы, задняя панель iPhone SE 2 будет выполнена из стекла. При этом по мнению инсайдеров речь идет не просто об унификации с остальными смартфонами Apple 2018-го модельного года (iPhone 9/9 Plus, iPhone X/X Plus), которые практически гарантированно получат стеклянные крышки. Источники утечки предполагают, что этот факт прямо указывает на то, что Apple решила добавить функцию беспроводной зарядки даже в самый доступный смартфон.

Оновлені дані з ланцюжка поставок свідчать про те, що iPhone SE 2 отримає 4,0 або 4,2-дюймовий дисплей, основну камеру на 12 Мп і фронтальну на 5 Мп. В якості апаратної платформи буде використаний чотирьохядерний процесор Apple A10 Fusion, знайомий фанатам бренду по моделі Apple iPhone 7 і акумулятор на 1700 маг. Об’єм оперативної пам’яті швидше за все складе 2 ГБ, на вибір покупцям запропонують дві версії з 32 ГБ і 128 ГБ вбудованої пам’яті зі стартовою вартістю $400.

Нагадаємо, що Apple iPhone SE являє собою оновлення бестселера iPhone 5S, він оснащується таким же 4-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1136×640 пікселів, але більш просунутою апаратною начинкою на основі процесора Apple A9, вдвічі більшим об’ємом ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті (2 ГБ замість 1 ГБ) та іншими поліпшеннями. Через рік після анонсу компанія Apple подвоїла обсяг сховища даних iPhone SE з початкових 16 ГБ і 64 ГБ відповідно, до 32 ГБ і 128 ГБ, а також знизила вартість – ціни знизилися з $399 і $499 до $349 і $449.

Джерело: PhoneArena