Доповнена реальність знайшла своє втілення у багатьох сферах нашого життя: це абсолютно новий рівень презентацій, культурно-масових заходів, виставок, це нетривіальний підхід до освіти і виховання дітей, розширення можливостей ігрової індустрії, що дозволяє вийти навіть за межі реальності, це нове слово у вивченні біології, в тому числі і анатомії людини та багато-багато іншого.В iPhone появился магазин Amazon с дополненной реальностью

Останнім часом до можливостей додатків доповненої реальності активно вдаються компанії, що займаються збутом продукції через Інтернет. Так, відома компанія з продажу меблів і товарів для дому IKEA вже два місяці тому випустила додаток IKEA Place, що дозволяє потенційному покупцеві побачити свою майбутню покупку, як кажуть «у всій красі» або, що ще ближче до істини, «з усіх боків», приміряти її до параметрів своєї квартири буквально до сантиметра.

 

І ось американська компанія Amazon, ще один найбільший суб’єкт по продажу товарів і послуг через Інтернет, включила таку ж функцію в додатку доповненої реальності на iPhone для своїх клієнтів. Базою для доповненої реальності в додатку Amazon послужила платформа Apple ARKit. Створена система сканує навколишній простір і обчислює правильний масштаб товарних об’єктів. Програма доступна на iPhone 6S і більш нових моделях з iOS 11.

У каталог інтернет-магазину вже закладено величезну кількість 3D-моделей різних товарів: меблів, електроніки, кухонного обладнання, сантехніки і так далі. Щоб запрацював AR View і з’явилася можливість побачити товар через функцію доповненої реальності, потрібно натиснути на кнопку камери в рядку пошуку і вибрати бажаний продукт.

 

Тим, хто чекає від Amazon підтримки Android-пристроїв по включенню в них програми доповненої реальності, поки обнадійливих сигналів не надходить, так як для цього потрібна інша технологія, до якої поки у компанії немає доступу. Свій аналог ARKit під назвою ARCore вже представила компанія Google, але розробники отримали можливість роботи по його впровадженню лише кілька місяців тому. Так що питання для Android залишається відкритим.

Джерело: engadget.com