Apple продовжує робити все, щоб громадськість якомога швидше забула ситуацію з навмисним уповільненням iPhone. Раніше виробник майже втричі знизив вартість заміни акумулятора (з $79 до $29) і пообіцяв оновлення, яке дозволить дізнатися стан акумулятора. Але увагу регуляторів різних країн від проблеми це не відвело, а нові позови продовжували сипатися. І ось зараз компанія пішла на ще один крок, покликаний згладити ситуацію.

Глава Apple Тім Кук пообіцяв, що спочатку обговорювався користувачами – у новій версії iOS додадуть перемикач, який дозволить відключати автоматичне уповільнення iPhone з-за застарілої батареї. Про це глава компанії розповів у недавньому інтерв’ю ABC News.

Тім Кук ще раз вибачився і підкреслив, що компанія пішла на цей крок з уповільненням iPhone з зношеними батареями з однією метою – запобігти виникненню небажаних перезавантажень. Він також зазначив, що Apple варто було бути більш відкритою з користувачами.

Версія для iOS розробників з вищезазначеними можливостями відстеження стану батареї і відключення автоматичного уповільнення вийде вже в цьому місяці. Потім через якийсь час оновлення отримають всі користувачі iOS. Чи врятує цей крок компанію від вже поданих позовів – навряд чи, але, можливо, це захистить компанію від нових розглядів або хоча б зменшить їх кількість.

Очевидно, що всього цього можна було б уникнути, якби виробник спочатку передбачив ці можливості. Так чи інакше, а вбудована можливість відстеження стану батареї і уповільнення процесора, щоб уникнути перезавантажень – корисний механізм і, можливо, виробникам моделей c Android варто взяти це на замітку.

Джерело: Engadget