В iOS 12 разработчики сфокусируются на повышении производительности и стабильности, отложив внедрение новых функций до следующей версии ОС

Тиждень тому Apple випустила тестову версію оновлення iOS 11.3 для розробників, яка включає чимало змін поряд з можливістю відключення автоматичного уповільнення процесора і повинна стати доступною для всіх бажаючих навесні 2018 року. Тим часом в мережі почали з’являтися перші подробиці щодо наступної ключової версії мобільної ОС Apple iOS 12. Якщо вірити виданню Axios, в наступній версії основний акцент буде зроблений на підвищення стабільності і продуктивності ОС, а змін (серйозних) в інтерфейсі і принципово нових функцій не передбачається.

Джерело повідомляє, що нещодавно старший віце-президент Apple по розробці ПО Крейг Федериги представив співробітникам оновлений план з розробки iOS 12 із зміщенням акценту у бік підвищення стабільності і продуктивності.

Перероблений домашній екран, велике оновлення стандартних додаток і програмні покращення в частині камери – все це перенесли на 2019 рік для iOS 13 (або яку б назву вона в результаті не отримала). Втім, якісь поліпшення в частині функціональних можливостей в iOS 12 залишили в плані на цей рік. Вони будуть стосуватися можливостей, пов’язаних з доповненою реальністю, відстеженням здоров’я і батьківським контролем. На жаль, деталей поки немає.

У той же час ресурс Bloomberg відзначає, що разом з iOS 12 можуть дебютувати універсальні програми, які будуть одночасно працювати і на iOS, і на macOS. Мова про проект під кодовою назвою Marzipan, про який ми раніше вже писали.

Цей підхід з дворічним циклом розвитку ОС з чергуванням етапів впровадження великих змін і їх поліруванням не є чимось новим для Apple. Аналогічним чином купертиновский гігант розвиває свою настільну ОС macOS, випускаючи великі оновлення з серйозними змінами в частині інтерфейсу та функціональності раз у два роки.

Нові версії настільної і мобільної ОС Apple традиційно анонсує на щорічній червневій конференції розробників WWDC.

Джерело: Axios