В Google Pay теперь можно хранить билеты и посадочные талоны, а также осуществлять денежные переводы

У січні цього року компанія Google вирішила об’єднати різні свої сервіси в рамках єдиного пропозиції і запустила Google Pay. Тепер же в додаток додано деякі функції, яких не вистачало деяким користувачам.

По-перше, додаток Google Pay навчилася зберігати посадочні талони і квитки на різні заходи. Їх можна зберігати з сервісів компаній Ticketmaster або Southwest, щоб завжди мати під рукою в своєму мобільному пристрої. В подальшому перелік підтримуваних компаній планується розширити. Вже заявлено про майбутнє впровадження підтримки Eventbrite, Singapore Airlines і Vueling. Квитки будуть розміщуватися в тому ж розділі, де зберігаються відомості про карти лояльності і подарункових картах. Роздруковувати такі талони і квитки в такому випадку не буде потрібно.

По-друге, завдяки об’єднанню можливостей додатків Google Pay і Pay Send тепер користувачі зможуть відправляти гроші друзям або просити друзів надіслати їм гроші прямо з програми Google Pay. Поки що така можливість доступна тільки для жителів США, незабаром також планується впровадити цю функцію і у Великобританії. Крім того, при спільному відвідуванні закладів можна розділити оплату рахунку між усіма присутніми (але поки що не більше 5 осіб). Для цього достатньо в додатку Google Pay вибрати недавню оплату і відразу ж запросити компенсацію від друзів.

Джерело: gsmarena