Як повідомив оператор стільникового зв’язку «Київстар», тепер абоненти компанії можуть оплачувати парковку буквально в один клік, використовуючи кошти зі свого мобільного рахунку. Відповідна можливість з’явилася в оновленому додатку Parking UA.

«Нам вдалося першими серед операторів запропонувати клієнтам унікальну можливість оплати паркування за допомогою Мобільних грошей» — тільки в Parking UA можна розрахуватися коштами з мобільного рахунку. Процес оплати не забирає багато часу і не вимагає надання конфіденційних даних про банківську картку та її власника», — зазначив Тарас Горкун, начальник департаменту мобільних фінансових послуг «Київстар».

Для того, щоб здійснити оплату в додатку Parking UA, досить вибрати майданчик для паркування, ввести дані про авто, вказати тривалість стоянки, а потім вибрати оплату «Мобільними грошима» Київстар. По завершенні паркувальної сесії користувач отримує квитанцію, яку, при необхідності, можна пред’явити міському паркинспектору.

Додамо, що послуга «Мобільні гроші» доступна абонентам «Київстар» у 2013 році, за 5 років нею скористалися близько 700 тис. унікальних користувачів. Тільки за 2017 рік кількість транзакцій за допомогою Мобільних грошей» зросла на 62%. Засобами з мобільного рахунку абоненти оператора можуть сплатити більше 3000 послуг і сервісів.

Завантажити додаток Parking UA можна за наступними посиланнями для платформ Android і iOS.