Виявляється, що разом зі своїм першим вантажівкою Tesla Semi Truck і оновленою версією спорткара Tesla Roadster компанія Tesla представила ще один продукт, який трохи пізніше без особливого шуму був доданий в розділ сувенірів на сайті виробника.

Отже, тепер у сувенірному магазині Tesla можна придбати не тільки пляшки для води, одяг, аксесуари і фігурки автомобілів Tesla, але ще і портативний акумулятор для мобільних пристроїв. Виробник просить за новинку $45, що чимало, враховуючи його ємність, яка складає всього 3350 мА·год, і середні ціни по ринку.

У корпусі пристрою, дизайн якого, як стверджується, натхненний статуєю зарядної станції Tesla Supercharger, встановленої в Tesla Design Studio, використовується всього один єдиний літій-іонний акумулятор типорозміру 18650. Нагадаємо, такі ж використовуються в батарейних блоках електромобілів компанії.

Портативний акумулятор Tesla оснащений двома кабелями: Micro-USB і Lightning. При цьому кабель Micro-USB є знімним. Також на пристрої є індикатор заряду. Розміри складають 108х30,5х23,3 мм.

І незважаючи на явно завищену ціну попит на акумулятор виявився настільки великим, що продажі новинки закінчилися, не встигнувши толком початися. На момент написання цих рядків всі акумулятори вже розпродані.

Рівно таку ж суму – $45 – оцінюється мініатюрна фігурка зарядної станції Supercharger, через яку можна протягнути кабель і отримати такий собі Desktop Supercharger для зарядки смартфонів.

Джерело: Tesla