Telegram добавил поддержку потокового воспроизведения видеороликов и режим Auto-Night Mode на Android, а также выпустил виджет для авторизации на сайтах

Розробники популярного месенджера Telegram, який, якщо вірити витоками, в цьому році повинен запустити власну блокчейн-систему Telegram Open Network (TON) і криптовалюту, додали в Android-версію клієнта підтримку потокового відео. Тепер ролики можна відтворювати в реальному часі без необхідності їх попереднього завантаження.

Разработчики популярного мессенджера Telegram, который, если верить утечкам, в этом году должен запустить собственную блокчейн-систему Telegram Open Network (TON) и криптовалюту, добавили в Android-версию клиента поддержку потокового видео. Теперь ролики можно воспроизводить в реальном времени без необходимости их предварительной загрузки.Разработчики популярного мессенджера Telegram, который, если верить утечкам, в этом году должен запустить собственную блокчейн-систему Telegram Open Network (TON) и криптовалюту, добавили в Android-версию клиента поддержку потокового видео. Теперь ролики можно воспроизводить в реальном времени без необходимости их предварительной загрузки. Разработчики популярного мессенджера Telegram, который, если верить утечкам, в этом году должен запустить собственную блокчейн-систему Telegram Open Network (TON) и криптовалюту, добавили в Android-версию клиента поддержку потокового видео. Теперь ролики можно воспроизводить в реальном времени без необходимости их предварительной загрузки.Разработчики популярного мессенджера Telegram, который, если верить утечкам, в этом году должен запустить собственную блокчейн-систему Telegram Open Network (TON) и криптовалюту, добавили в Android-версию клиента поддержку потокового видео. Теперь ролики можно воспроизводить в реальном времени без необходимости их предварительной загрузки.

Останнє оновлення також додає нічний режим Auto-Night Mode, який активується автоматично при настанні темряви або в умовах низької освітленості.

Последнее обновление также добавляет ночной режим Auto-Night Mode, который активируется автоматически при наступлении темноты или в условиях низкой освещенности.Последнее обновление также добавляет ночной режим Auto-Night Mode, который активируется автоматически при наступлении темноты или в условиях низкой освещенности.

Ці нововведення включені в останню версію Telegram для Android під порядковим номером 4.8. Найближчим часом зазначені нововведення повинні стати доступні і на iOS.

Одночасно команда розробників Telegram випустила віджет для входу на сайти з допомогою месенджера — Telegram Login. За аналогією з віджетами Facebook, Twitter або Google рішення Telegram може використовуватися в якості додаткового способу авторизації користувачів на тому чи іншому сайті. При першій авторизації користувач повинен буде ввести свій номер телефону, а потім — отриманий код підтвердження. Після цього він зможе заходити на сайт за допомогою Telegram «в два кліка». Зазначимо, що ніякі дані, крім імені і зображення профілю Telegram не передає. До того ж, користувач завжди може відкликати дозвіл на використання даних Telegram тим або іншим сайтом.

Також можна відзначити поліпшення, що стосуються роботи ботів. Тепер боти Telegram зможуть звертатися до користувачів «без запрошення», якщо користувач дасть на це дозвіл. Тобто, більше не потрібно буде віддавати додаткову команду кожен раз, коли буде потрібно той чи інший бот. Ці боти призначені для забезпечення клієнтської підтримки, прийому платежів або відправлення різних повідомлень зразок статусу доставки, статусу рейсу, виписки по рахунках і т. д.

Telegram у версії 4.8 вже доступний для завантаження в магазині додатків Google Play.

Джерело: Telegram