Всім передплатникам Інформаційного Блогу ITHelpBLOG.pro, привіт!

Напевно ви помічали на багатьох сайтах, в кінці запису вам пропонують почитати ще щось, тобто список анонсів записів схожої тематики або з тієї ж категорії. Ось таку функцію, я покажу як зробити на своєму сайті, причому плагін автоматично генерує запису з тієї ж рубрики і додає їх в кінці запису. Але ви самі зможете вибрати які анонси записів повинні відображатися після кожного запису. І все це дуже просто, швидко та ефективно ! Тому я і написав, що це супер плагін, реально, спасибі автору.

На сторінці і віджет.

Плагін — Related Posts можна встановити прямо з адмін-панелі wordpress. Перейдіть по вкладці: Плагіни — Додати новий введіть назву плагіна в форму пошуку, натисніть Enter, встановіть і активуйте плагін.

Щоб налаштувати плагін, перейдіть по вкладці Налаштування Related Posts.

У налаштуваннях вам потрібно вказати назву записів — Подібні записи, Читайте так же або щось своє. Вкажіть скільки повинно відображатися записів на сторінці і в віджеті. Так само ви можете:

Вибрати стиль анонсів записів з 8 варіантів.

— Можна додати анонси — кількість коментарів, дату, уривок тексту, категорію.

— Можна завантажити своє зображення, яке буде відображатися за промовчанням у всіх записах.

— Можна виключити деякі категорії.

— Після зроблених змін, збережіть налаштування — Save Change.

Потім, дивіться, відкрийте сторінку з будь записом, в кінці запису будуть автоматично відображатися анонси схожих записів. Якщо ви хочете додати якісь свої, конкретні записи, то просто натисніть на кнопку Edit Related Posts (Увага ! Дана кнопка відображатиметься тільки для адміністраторів сайту).

У вікні, просто виберіть потрібні записи і перетягніть їх у відповідні місця. Збережіть налаштування — Save and Close.

Так само можна використовувати віджет — Related Posts. Віджет не має налаштувань, просто перетягніть його в сайдбар і все, на сторінці кожного запису він буде показувати схожі записи, конкретно для кожного запису.

У мене всі, у кого залишилися питання, пишіть коментарі, всім відповім. До нових зустрічей !