Смартфон Samsung Galaxy S10 лишится сканера радужной оболочки глаза, но получит систему 3D распознавания лиц и сканер отпечатков пальцев в дисплее

У своєму новому флагманському смартфоні Galaxy S10 компанія Samsung має намір переглянути використання засобів біометричної ідентифікації.

Передбачається, що Samsung відмовиться від подальшого використання сканера райдужної оболонки ока. Справа в тому, що Samsung так і не звернулася до постачальникам цього компонента, щоб розмістити замовлення на його виготовлення. Разом з тим, флагманський смартфон може отримати 3D систему розпізнавання особи користувача. Samsung співпрацює з Mantis Vision, щоб спільно розробити алгоритми для функції 3D розпізнавання особи. Крім того, сканер відбитків пальців планується перенести з задньої панелі прямо в дисплей. Це покликано підвищити зручність використання смартфона людьми, що володіють невеликими руками.

За даними джерела, смартфон Samsung Galaxy S10 отримає дисплей діагоналлю 5,8 дюйма, а в більш великої версії Galaxy S10 Plus планується використовувати 6,2-дюймовий дисплей, що відповідає параметрам пристроїв нинішнього покоління. У той же час інші чутки запевняють, що 5,8-дюймова модель Galaxy S10 буде представлена у вигляді двох версій, що відрізняються камерами. Базова модифікація отримає одиночну камеру на задній панелі, а для більш вимогливих користувачів буде запропонована версія з подвійною камерою. При цьому для топової конфігурації Samsung Galaxy S10 Plus передбачено використання потрійного модуля камери на задній панелі.

Джерело: The Verge